Problem z przeglądarką Mozilla Firefox 3.5.3 oraz IE8

Wszystko co jest związane z sieciami komputerowymi
Awatar użytkownika
XMan

Globalny Moderator
Posty: 13385
Rejestracja: 30 lis 2008, 00:40

Problem z przeglądarką Mozilla Firefox 3.5.3 oraz IE8

Post30 wrz 2009, 15:32

Witam.
Wczoraj po edycji tematu sprawdziłem na stronie głównej i wszystko było OK ale za chwilę było to co wcześniej :
/viewtopic.php?p=22531#22531
Musiałem edytować cztery razy - takich cyrków to jeszcze nigdy w życiu nie miałem :)
Dzisiaj jak się zaloguję na forum i zamknę Firefoxa to ponownie muszę się logować pomimo tego że na forum pisze ONLINE :?:
Sprawdzałem w ustawieniach i niby wszystko jest dobrze, skanowałem komputer i brak wirusów.
Sprawdziłem na IE8 i to samo ?
Skleroza albo przez to że słabo widzę ;)
Dodam tylko że ostatnio aktualizowałem avasta do najnowszej wersji ale nic takiego nie widzę w jego ustawieniach aby coś zmienić...
Będę serdecznie wdzięczny za pomoc i wszelkie sugestie w rozwiązaniu mojego problemu.

Pozdrawiam,
XMan.

Edit :
Po wydaniu Mozilli Firefox 3.5.3 tylko zaktualizowałem a po czasie wystąpiły te problemy.
Odinstalowałem Mozillę Firefox w ,,Dodaj lub usuń programy", ręcznie w C:\Program Files
i w Documents and Settings, przeczyściłem programami CCleaner oraz Eusing Free Registry Cleaner, resztę usunąłem ręcznie z regedit, ponownie przeczyściłem komputer w/w programami, zainstalowałem Mozilla Firefox 3.5.3
IE8 nie był domyślną przeglądarką i dlatego było to samo.

- problem rozwiązany :D
Kto pyta - nie błądzi, kto szuka - znajduje.
Obrazek
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników


  • Reklama

Wróć do „Sieci komputerowe”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości