Problem ze strona

Wszystko co jest związane z sieciami komputerowymi
Awatar użytkownika
rokko

Administrator
Posty: 4082
Rejestracja: 23 lis 2008, 22:14
Lokalizacja: Myszków
Kontaktowanie:

Problem ze strona

Post04 kwie 2009, 10:54

to wygląda jakby zablokowali dostęp do tej strony?

Tak, to w tej sytuacji jest wielce prawdopodobne, tym bardziej, iż niemożność połączenia się ze stroną w Twojej sieci nie jest odosobnionym przypadkiem, więc najprawdopodobniej ISP zablokował stronę. Strona mogła generować duży ruch, a co za tym idzie znacznie obciążała serwer lub też mogła zostać zablokowana, w celu ochrony praw autorskich.
Poradniki informatyczne »» Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Na stronie znajdziesz porady komputerowe a także informacje dotyczące technik promowania serwisów WWW, ciekawe narzędzia dla marketingowców. Zapraszam!

Promocja sklepów, Optymalizacja stron, Pozycjonowanie w Google »» kontakt<małpa>techformator.pl
W sprawach IT nie pomagam na PW

adams

Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 02 kwie 2009, 19:41

Re: Problem ze strona

Post04 kwie 2009, 14:12

rokko pisze:
to wygląda jakby zablokowali dostęp do tej strony?

Tak, to w tej sytuacji jest wielce prawdopodobne, tym bardziej, iż niemożność połączenia się ze stroną w Twojej sieci nie jest odosobnionym przypadkiem, więc najprawdopodobniej ISP zablokował stronę. Strona mogła generować duży ruch, a co za tym idzie znacznie obciążała serwer lub też mogła zostać zablokowana, w celu ochrony praw autorskich.

W takim razie stoję na straconej pozycji pozostaje mi tylko ominięcie tej blokady po przez proxy. Ostatnio używałem Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników, z zalogowaniem nie ma żadnego problemu, ale już z załadowaniem torrenta problem jest. Może posiadasz jakieś inne proxy żeby to w miarę działało?

Awatar użytkownika
rokko

Administrator
Posty: 4082
Rejestracja: 23 lis 2008, 22:14
Lokalizacja: Myszków
Kontaktowanie:

Problem ze strona

Post04 kwie 2009, 16:28

adams; dobrze wiesz, że legalność zamieszczonych tam materiałów jest wątpliwa. Jak to bywa na torrentach, są na nich legalne materiały i nielegalne więc nie powinienem naginać regulaminu. Jedynie mogę odesłać Cię do opisu na forum, który pewnie już widziałeś => viewtopic.php?f=24&t=725

PS. Czasem niektóre strony z torrentami blokują użytkownikowi dostęp do strony, w przypadku gdy połączenie jest realizowane z numeru IP proxy więc z tym też różnie jest.
Poradniki informatyczne »» Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Na stronie znajdziesz porady komputerowe a także informacje dotyczące technik promowania serwisów WWW, ciekawe narzędzia dla marketingowców. Zapraszam!

Promocja sklepów, Optymalizacja stron, Pozycjonowanie w Google »» kontakt<małpa>techformator.pl
W sprawach IT nie pomagam na PW

adams

Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 02 kwie 2009, 19:41

Re: Problem ze strona

Post05 kwie 2009, 09:35

rokko pisze:adams; dobrze wiesz, że legalność zamieszczonych tam materiałów jest wątpliwa. Jak to bywa na torrentach, są na nich legalne materiały i nielegalne więc nie powinienem naginać regulaminu. Jedynie mogę odesłać Cię do opisu na forum, który pewnie już widziałeś => http://forum.hotfix.pl/viewtopic.php?f=24&t=725

PS. Czasem niektóre strony z torrentami blokują użytkownikowi dostęp do strony, w przypadku gdy połączenie jest realizowane z numeru IP proxy więc z tym też różnie jest.

Chciałem tylko przybliżyć w maksymalnym stopniu problem jaki mam przy połączeniu przez proxy, więc chciał czy nie chciał musiałem użyć słowa "torrent" choć od początku wspomniałem, że jest to tracker. Zdaje sobie z tego sprawę, że jest to kontrowersyjne mniej lub bardziej, ale skupmy się na na głównej kwestii, czyli ominięcia tej blokady :) Sprawdzę ten programik i dam znać.
[14.4.09] Sprawdziłem program, ale niestety działających proxy z przetestowanych setek znalazł mi tylko 1, po za tym łączenie przez proxy nadal się wiąże z pewnym uciążliwym problemem, o którym wcześniej wspominałem. Pozostaje mi tylko czekać na odpowiedź mojego melja do operatora.



  • Reklama

Wróć do „Sieci komputerowe”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości