Problemy z GG i z wejściem na strony.

Wszystko co jest związane z sieciami komputerowymi
TeDeX

Użytkownik
Posty: 117
Rejestracja: 15 wrz 2009, 22:23

Problemy z GG i z wejściem na strony.

Post18 sty 2010, 16:05

Elos, mam problem z gg, zawsze gdy włączam komputer wyskakuje mi crash z gg, potem instaluje od nowa i wszystko chodzi wyłączam komputer potem włączam i znów crash tak mam za każdym razem. Mam jeszcze problem z wejściami na strone gdy chce wejśc na netia online czy tez portal banku, nic mi nie wyskakuje.. ( na moziili nic nie pisze, a na ie wyskakuje jakiś błąd), przed 10 minutami włączyłem komputer w trybie awaryjnym następnie włączylem go normalnie i wszytko było dobrze chodziły strony itp, a teraz od nowa.. W czym może być problem?.

Awatar użytkownika
XMan

Globalny Moderator
Posty: 13385
Rejestracja: 30 lis 2008, 00:40

Re: Problemy z GG i z wejściem na strony.

Post18 sty 2010, 16:29

Odnośnie GG to jaką masz wersję ?
Po deinstalacji GG dokładnie przeczyść komputer CCleanerem, w Documents and Settings oraz w regedit.
Nie pomoże to zainstaluj inną wersję.
Odnośnie stron to sprawdź na innych DNS-ach :
Open
208.67.222.222
208.67.220.220
-------------------
lub TP.SA.
194.204.159.1
194.204.152.34
-------------------
lub Google
8.8.8.8
8.8.4.4

Przeczyść komputer CCleanerem.
U góry po lewej ,,Cleaner" na dole Analiza - Uruchom Cleaner
póżniej ,,Rejestr" Skanuj by znależć problemy - Napraw zaznaczone problemy.
/ podczas instalacji odchacz ,,Automatyczną aktualizację CCleaner" oraz ,,Dodaj pasek narzędziowy Yahoo" /.
CCleanera używaj po częstym surfowaniu po internecie oraz po każdej deinstalacji programów i sterowników.
Kto pyta - nie błądzi, kto szuka - znajduje.
Obrazek
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

TeDeX

Użytkownik
Posty: 117
Rejestracja: 15 wrz 2009, 22:23

Problemy z GG i z wejściem na strony.

Post18 sty 2010, 20:08

To tak:
GG jest w wersji 10. Odinstalowałem, przeczyściłem rejestr CCleanerem, również usunąłem wszystkie pliki GG z Documents and Settings i nadal wyskakuj crash ;s

Strony, raz się włączają a raz nie, przed chwilą wszystko śmigało a teraz dup.., przeczyściłem cały komputer CCleanerem.. dodam jeszcze, ze nie mogłem się zalogować na pocztę którą mam na interia.pl i gdy zaznaczyłem przy logowaniu "wyłącz bezpieczne logowanie (SSL)" to normalnie działało, ale się wylogowałem i znów.. nie wiem czy to związek z tym wszystkim ale objawy są takie same, czyli po kliknieciu nic sie nie dzieje ale gdy zaznaczyłem to normalnie mnie zalogowało. Możesz mi dokładnie wytłumaczyć jak sprawdzić na innych DNS-ach?, sorry ale nie bardzo wiem ocb ;). Dodam że inne strony działają tylko ten portal bankowy i netiaonline i na żadną poczte nie mogę się zalogować.

//edit:
Przypomniało mi się jeszcze, bo mam zainstalowanego SA-MP (san andreas multi player), i teraz nie mogę wejść na żaden serwer, tak jakbym nie miał połączenia z internetem. Ale gdy zaczynają działać strony, to sa-mp również działa, ale gdy stonki przestaną chodzić, sa-mp również pada...

Awatar użytkownika
Maciak Plock

VIP
Posty: 787
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:48
Lokalizacja: Płock!
Kontaktowanie:

Problemy z GG i z wejściem na strony.

Post19 sty 2010, 02:30

Co do GG wydaje mi się że problem leży w samym programie, GG nigdy nie było stabilne, miejmy nadzieję że to się zacznie zmieniać (w co wątpię)

Awatar użytkownika
rokko

Administrator
Posty: 4082
Rejestracja: 23 lis 2008, 22:14
Lokalizacja: Myszków
Kontaktowanie:

Problemy z GG i z wejściem na strony.

Post19 sty 2010, 11:13

jak sprawdzić na innych DNS-ach?

Tutaj pisze => strony WWW nie otwierają się - rozwiązanie

Ustawiasz we właściwościach połączenia inne adresy DNS, restartujesz połączenie i sprawdzasz jak sytuacja wygląda.

Do wyszukiwania najlepszych DNSów możesz użyć narzędzia namebench.
Poradniki informatyczne »» Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Na stronie znajdziesz porady komputerowe a także informacje dotyczące technik promowania serwisów WWW, ciekawe narzędzia dla marketingowców. Zapraszam!

Promocja sklepów, Optymalizacja stron, Pozycjonowanie w Google »» kontakt<małpa>techformator.pl
W sprawach IT nie pomagam na PW

Awatar użytkownika
XMan

Globalny Moderator
Posty: 13385
Rejestracja: 30 lis 2008, 00:40

Re: Problemy z GG i z wejściem na strony.

Post19 sty 2010, 11:29

DNS-y zostały p/w wyjaśnione.

przykładowo :
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
PPM / prawym przyciskiem myszki / na ikonkę połączenia w tray`u -> Napraw.
Odinstaluj GG 10, przeczyść dokładnie komputer i sprawdź Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
Kto pyta - nie błądzi, kto szuka - znajduje.
Obrazek
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

TeDeX

Użytkownik
Posty: 117
Rejestracja: 15 wrz 2009, 22:23

Problemy z GG i z wejściem na strony.

Post27 sty 2010, 19:47

Nie odpisywałem spory czas bo nie mogłem ;), ale problem rozwiązany. Dziękuje wszystkim za pomoc



  • Reklama

Wróć do „Sieci komputerowe”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości