Przejście z Neo do Netii, login, hasło, czas przejścia

Wszystko co jest związane z sieciami komputerowymi
TeDeX

Użytkownik
Posty: 117
Rejestracja: 15 wrz 2009, 22:23

Przejście z Neo do Netii, login, hasło, czas przejścia

Post29 gru 2009, 08:45

Elos, WCZORAJ mi się skończyła umowa z tp, myślałem ze jak wejdę rano to już będę miał Netie, no cóż myliłem się, i związku z tym mam do was pytanie ile taka zmiana operatorów moze trwać :?:, dodam że jakiś czas temu zmieniałem też telefon (z tp na netie) i zrobili to od razu. I mam jeszcze jedno pytanie bo nie brałem modemu ani nic z netii, tylko mnie zastanawia czy dostane nowy login i hasło (chodzi mi o to co się wpisuje w oprogramowanie modemu), i czy dostane nowy mail bo teraz tez mam z neo tzn imienazwisko22.neostrada.pl ;). Bardzo proszę o pomoc. ;)
Ostatnio zmieniony 29 gru 2009, 20:34 przez cosik_ktosik, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Zmiana tytułu

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Przejście z Neo do Netii

Post29 gru 2009, 12:30

Dostaniesz nowe dane logowania i nowy mail, tamten zniknie.

Przejście zależy od operatora lokalnego TP. U mnie do Multimo mi nie robili problemu i podłączenie trwało może z tydzień.
Ale jednemu z naszych VIPów forumowych zrobili niesamowite problemy. Efekt był taki, że wrócił do TP i jeszcze na słabsze łącze.

Miał pół megabita, chciał 1 Mb w Multimo, TPSA stwierdziła, że linia nie pasuje, powiedział że chce w takim razie 512Kb (tyle miał), a oni mu ponownie że nie można. Poszedł do TP, że chce u nich 1Mb, to powiedzieli że można. Potem jednak zaczęły się problemy, że linia nieodpowiednia i tylko 256Kb można. Co ciekawe sąsiad za ścianą ma 1Mb i jakoś mu działa. Nasz VIP miał 512Kb i też mu działało, niestety TP wie swoje.

No ale może to tylko jeden taki przypadek, niestety TPSA potrafi zrobić problemy.
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)

Kpc21

Użytkownik
Posty: 121
Rejestracja: 06 gru 2009, 19:01

Przejście z Neo do Netii

Post29 gru 2009, 18:32

Najpierw będziesz musiał wprowadzić do oprogramowania modemu Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników, wejść na stronę rejestracyjną i aktywować łącze. Wtedy zostanie ci przydzielony indywidualny login i hasło.

Ja też miałem problemy, spowodowane brakiem wolnych portów w centrali (wcześniej miałem radiówkę). Netii nie było sposób założyć (odmowa techniczna ze strony TP), podobnie Orange Freedom w salonie Orange. Multimo nie próbowałem (wtedy lepsze warunki miała Netia), ale pewnie byłoby podobnie. Udało się z Orange Freedom zamówionym w salonie TPSA.
format c: - najlepszy sposób na wszelkie problemy z Windowsem...
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

TeDeX

Użytkownik
Posty: 117
Rejestracja: 15 wrz 2009, 22:23

Przejście z Neo do Netii

Post29 gru 2009, 20:19

Uff, udało mi się dodzwonić na infolinie, i 31 czyli w czwartek mają do mnie zadzwonić i mają podać login itp ;) mam nadzieje ze pójdzie gładko.



  • Reklama

Wróć do „Sieci komputerowe”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości