router Edimax WiFi EW7206 a siec radiowa

Wszystko co jest związane z sieciami komputerowymi
krystian3

Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: 07 sty 2014, 14:20

router Edimax WiFi EW7206 a siec radiowa

Post10 cze 2014, 23:52

witam jestem podłączony do kolegi siecią radiową. Antena z kablem rp sma jest skierowana w jego stronę. Jako, że odbieram internet chce zrobić wifi. Czy router Edimax WiFi EW7206 Combatibile wzmacniacz sieci FV będzie pasował do mojego połaczenia mam antene w pc rp sma i jeżeli nie będzie pasował, to czy do połączenia mogę do z pc nie konfigurować i podłączyć normalnie do prądu i i antenę dookolną, gdyż zależy mi na wifi i wyłacznie w telefonie pozdro
Ostatnio zmieniony 11 cze 2014, 09:06 przez krystian3, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

router Edimax WiFi EW7206 a siec radiowa

Post10 cze 2014, 23:53

witam jestem podłączony do kolegi siecia radiona antena z kablem rp sma jest skierowana w jego strone jak ze odbieram internet chce zrobic wifi czy ruter Edimax WiFi EW7206 Combatibile wzmacniacz sieci FV bedzie pasował do tego i jezeli nie bedzie pasowal do polaczenia czy moge do z pc nie konfigurowac i podlaczyc normalnie do pradu i i antene dookólna jaka jest w zestawie gdyz zalezy mi na wifi iwyłacznie w telefonie pozdro

Część poprawiłem, ale to wtórny analfabetyzm i raczej nikt nie zrozumie o co tu chodzi. Najpierw napisz to w naszym języku, bo jak widzisz tego nie da się zrozumieć i nie wiem co chcesz tam uzyskać. Coś piszesz o antenie dookólnej ale po co? Nie wiem.
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)

krystian3

Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: 07 sty 2014, 14:20

router Edimax WiFi EW7206 a siec radiowa

Post11 cze 2014, 09:04

chce miec wifi w domu i czy router Edimax WiFi EW7206 Combatibile wzmacniacz sieci FV ruter bedzie pasował bo mam internet radiowy jestem do kolegi podlaczony a wifi potrzebne mi jest tylko do telefonu i czy moge sam ruter podłaczyc do pradu nie do pc i tez bedzie dzialal ze bedzie rozyłał wifi po domu bo wifi potrzebne jest mi tylko to tel pozdro

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

router Edimax WiFi EW7206 a siec radiowa

Post11 cze 2014, 23:44

Nie odpiszę, użyj przecinków, kropek, ogólnie interpunkcji. Użyć też literek ąśćć... jak to mówi greh (nasz moderator) jest różnica jak napiszesz:
- zrobić komuś łaskę
a
- zrobić komuś laske

(to drugie nie ma ł i ę).
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)

Awatar użytkownika
robiwielki

Ekspert
Posty: 2851
Rejestracja: 25 gru 2013, 18:11
Kontaktowanie:

router Edimax WiFi EW7206 a siec radiowa

Post12 cze 2014, 12:38

he he , dobry przykład 8-)
Ktoś musi być „zły”, żeby ktoś był dobry. Równowaga w przyrodzie musi być.


Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

router Edimax WiFi EW7206 a siec radiowa

Post13 cze 2014, 00:23

Najlepszy, trafia zazwyczaj do sumienia :)
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)



  • Reklama

Wróć do „Sieci komputerowe”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości