Router TP LINK WR340G, brak internetu na jednym z komputerów

Wszystko co jest związane z sieciami komputerowymi
michalprog

Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: 01 gru 2012, 12:05

Router TP LINK WR340G, brak internetu na jednym z komputerów

Post23 sty 2016, 17:06

Mam router WR340G v5 08157120 (TP - Link)

Od kilku tygodni występuje problem z połączeniem WiFi na jednym z komputerów. Kiedy loguję się do panelu admina na router i restartuję go, czasem chwyta połączenie. Jednak dziś nawet to nie pomogło. Zmieniłem hasło, przywróciłem ustawienia fabryczne i nic.

Mam win10. Pojawia się komunikat w ustawieniach Sieci bezprzewodowych: brak internetu, zabezpieczone.

Czy zostaje mi wymienić router? Jak wytłumaczyć, że jeden laptop ma wifi a drugi nie?

Awatar użytkownika
leon1956

Ekspert
Posty: 775
Rejestracja: 08 gru 2009, 13:47
Lokalizacja: Stamtąd

Router TP LINK WR340G, brak internetu na jednym z komputerów

Post23 sty 2016, 20:23

Witam. Jeżeli problem dotyczy jednego komputera a inne urządzenia łączą się z routerem to znaczy że router jest OK .
Spróbuj odinstalować i ponownie zainstalować sterowniki karty WiFi . Ja też miałem ostatnio podobny problem . Jeden z lapków nie chciał się połączyć z WiFi ( ten sam model routera Wr 340 G ) , Pomogła dopiero reinstalacja systemu .
Złośliwość jest podstawą wszelkiej znajomości i przyjaźni z osobnikami rodzaju ludzkiego . Dowodzi inteligencji i zainteresowania drugą osobą .



  • Reklama

Wróć do „Sieci komputerowe”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości