Wifi Laptop - znajduje dużo sieci

Wszystko co jest związane z sieciami komputerowymi
malpa331

Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 12 lip 2009, 19:30

Wifi Laptop - znajduje dużo sieci

Post14 lip 2009, 23:56

Witam posiadam laptopa Hp dv5 1240ew
Ma on wbudowane wifi,i pytanie brzmi dlaczego znajduje dość dużo sieci
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

No ale jakoś nie mogę się z żadną połączyć dlaczego w Neostrada jest hasło to rozumiem ale reszta?
Czy może jest jakiś program albo coś? Oraz czy jakbym kupił antenkę to by wzmocniła i by szukało więcej?
Ponieważ na wsi jestem dość często wiem gdzie znajduje się odbiornik(sieci radiowej) ale nie wiem czy się z nim połączę
A poza tym cala wieś ma internet komputer znajduje mi je ale nie mogę się połączyć/
do niektórym mogę się połączyć ale po połączeniu internetu i tak niema tyle ze jestem podłączony
Wytłumaczy to ktoś :P
Ostatnio zmieniony 15 lip 2009, 00:04 przez me@djohnsc, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: dodałem polskie znaki diakrytyczne, zmieniłem tytuł, przeniosłem temat

Awatar użytkownika
rokko

Administrator
Posty: 4082
Rejestracja: 23 lis 2008, 22:14
Lokalizacja: Myszków
Kontaktowanie:

Wifi Laptop - znajduje dużo sieci

Post15 lip 2009, 07:08

do niektórym mogę się połączyć ale po połączeniu internetu i tak niema

Zgadza się, ponieważ są stosowane dodatkowe zabezpieczenia uniemożliwiające osobom postronnym korzystanie z sieci. Jeżeli to nie jest sieć Twojego dostawcy to rzecz jasna takie podłączanie się i korzystanie z cudzych zasobów to zwykła kradzież. Nie osądzam Ciebie, nie wiem jak jest w Twoim przypadku, lecz jeżeli podłączasz się do cudzej niezabezpieczonej sieci to lepiej daj sobie z tym spokój. Jeżeli użytkownik wykryje ten fakt możesz mieć nieprzyjemności.
Poradniki informatyczne »» Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Na stronie znajdziesz porady komputerowe a także informacje dotyczące technik promowania serwisów WWW, ciekawe narzędzia dla marketingowców. Zapraszam!

Promocja sklepów, Optymalizacja stron, Pozycjonowanie w Google »» kontakt<małpa>techformator.pl
W sprawach IT nie pomagam na PW

malpa331

Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 12 lip 2009, 19:30

Re: Wifi Laptop - znajduje dużo sieci

Post15 lip 2009, 08:54

rokko pisze:Zgadza się, ponieważ są stosowane dodatkowe zabezpieczenia uniemożliwiające osobom postronnym korzystanie z sieci.


A czy da sie jakos to ominac?Oraz slyszalem o programie cc mac addres ale licenja mi sie skaaczyla moze cos innego o podobnym zastosowaniu?

Awatar użytkownika
me@djohnsc

Administrator
Posty: 1225
Rejestracja: 22 lis 2008, 19:28
Lokalizacja: Śląsk

Wifi Laptop - znajduje dużo sieci

Post15 lip 2009, 12:22

Może i się da, ale jest to
rokko pisze:zwykła kradzież

Na tym Forum nie uzyskasz informacji jak ominąć zabezpieczenia!
Temat niestety zamykam.



  • Reklama

Wróć do „Sieci komputerowe”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości