Windows Server 2003 i Netia

Wszystko co jest związane z sieciami komputerowymi
69milo69

Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: 05 wrz 2009, 15:35

Windows Server 2003 i Netia

Post21 sty 2010, 19:40

Witam
Proszę o pomoc w kwestii skonfigurowania ról servera tak by uruchomić na nim Active Directory DNS DCHCP z przypisywaniem zastrzeżeń ponieważ chciał bym również zrobić podział łącza a z tego co wiem nie można tego zrobić przydzielając prędkości do MAC adresu tylko do adresu IP [jak jestem w błędzie proszę o oświecenie] no i oczywiście jak przypisać te prędkości? Potrzebne jest mi to do rozdzielenia internetu użytkownikom który posiadam z Neti a więc potrzebne jeszcze będzie NAT oraz Routing no i przydało by się żeby Modem łączył się automatycznie wraz ze startem usług ale nie za pomocą zwykłego połączenia telefonicznego które się tworzy przy instalacji neti tylko chciał bym to za pomocą protokołu PPoE który jest wbudowany w Windows Server 2003 który konfiguruje się wraz z NAT-em
Prosił bym również o opis QoS jeżeli to nie zadużo ? ;)

Zapytuje o to wszystko dokładnie zadając pytania ponieważ konfigurowałem ten server i niby ruszyły AD DNS oraz DCHCP [z tym że nie przydziela mi bramy... Wie ktoś może dlaczego ?] Ale samo połączenie nie chciało się połączyć wyskoczył mi komunikat że nie można się połączyć... czy coś takiego potem jeszcze coś pozmieniałem i cały czas mi się tera łączy ten modem w statusie jest napisane łączenie....


  • Reklama

Wróć do „Sieci komputerowe”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości