Zmiana MAC karty sieciowej

Wszystko co jest związane z sieciami komputerowymi
jarek45

Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 21 lip 2014, 09:15

Zmiana MAC karty sieciowej

Post22 lip 2014, 15:01

Postepowałem zgodnie z tym poradnikiem: http://www.hotfix.pl/zmiana-adresu-mac- ... 7-a114.htm , ale jest tam wiele folderów każdy do innej opcji z karty zawansowane sterownika i jeszcze z podfolderami. Teraz zagadka do którego dodać ten wpis żeby póżniej móc w karcie zawansowane możliwość zmiany adresu MAC ?

Awatar użytkownika
robiwielki

Ekspert
Posty: 2851
Rejestracja: 25 gru 2013, 18:11
Kontaktowanie:

Zmiana MAC karty sieciowej

Post22 lip 2014, 15:29

Kartę którą właśnie w obecnej w chwili się używa. :)
Ktoś musi być „zły”, żeby ktoś był dobry. Równowaga w przyrodzie musi być.


Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

jarek45

Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 21 lip 2014, 09:15

Zmiana MAC karty sieciowej

Post22 lip 2014, 15:39

Testowałem różne możliwości, czyli dopisywałem do różnych folderów i nic, a dopiero utworzenie na końcu folderu(czyli nowego klucza) i odpowiednio go wypełniając mam opcje do zmiany MAC w konfiguracji sterownika na karcie zawansowane.

Awatar użytkownika
leon1956

Ekspert
Posty: 775
Rejestracja: 08 gru 2009, 13:47
Lokalizacja: Stamtąd

Zmiana MAC karty sieciowej

Post22 lip 2014, 23:55

Witam . Prosto i łatwo zmienisz MAC adres karty sieciowej za pomocą programu TMAC - free . Do pobrania z tej strony

Kod: Zaznacz cały

http://download.cnet.com/Technitium-MAC-Address-Changer/3001-2085_4-10554920.html?hlndr=1&part=dl-Technitiu

A tak przy okazji pytanie , w jakim celu chcesz zmienić MAC adres karty sieciowej ? Jeżeli zmienisz MAC adres karty sieciowej która jest zarejestrowana u Twojego dostawcy internetowego możesz utracić połączenie z internetem .
Złośliwość jest podstawą wszelkiej znajomości i przyjaźni z osobnikami rodzaju ludzkiego . Dowodzi inteligencji i zainteresowania drugą osobą .

Awatar użytkownika
robiwielki

Ekspert
Posty: 2851
Rejestracja: 25 gru 2013, 18:11
Kontaktowanie:

Zmiana MAC karty sieciowej

Post23 lip 2014, 10:03

Jak dostawca internetu ma zapisane MAC. Bo możliwe ze nie ma i każdy kto podepnie się na neta będzie go miał.
Ktoś musi być „zły”, żeby ktoś był dobry. Równowaga w przyrodzie musi być.


Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników



  • Reklama

Wróć do „Sieci komputerowe”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości