Czy tego rodzaju masaz bedzie skuteczny?

Wszystko co nie było zgodne z regulaminem forum
aniamroz79

Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 25 paź 2016, 11:39

Czy tego rodzaju masaz bedzie skuteczny?

Post25 paź 2016, 11:40

Dzień dobry. Chciałam poprosić was o pewnego rodzaju poradę. Mój małżonek posiada problemy z palącym mięśniem podudzia. Jak dowiedziałam się na różnego rodzaju forach, ma to związek z jego siedzącym trybem pracy. Problem jest związany z kręgosłupem i jego nadmiernym obciążeniem. Dlatego pomyślałam o tego typu masażu relaksacyjnym XXXXXXXXXXXX kręgosłupa. Zastanawiają mnie tylko 2 kwestie. Pierwsza z nich, czy na początku udać się do lekarza pierwszego kontaktu a później do specjalisty? Ale jak wiadomo u nas w kraju będzie to ciągnęło się miesiącami. Czy od razu iść do tego typu salonu masażu. Drugie pytanie, czy tego typu rozluźnianie mięśni może pogorszyć sytuację? Będę wdzięczna za waszą opinię w tej kwestii. Mój mąż jest uparty i do lekarza sam z siebie się nie wybierze.
Ostatnio zmieniony 27 paź 2016, 18:32 przez me@djohnsc, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Spam

Awatar użytkownika
leon1956

Ekspert
Posty: 775
Rejestracja: 08 gru 2009, 13:47
Lokalizacja: Stamtąd

Czy tego rodzaju masaz bedzie skuteczny?

Post25 paź 2016, 12:52

aniamroz79 pisze:Zastanawiają mnie tylko 2 kwestie. Pierwsza z nich, czy na początku udać się do lekarza pierwszego kontaktu a później do specjalisty?

Nic z tych rzeczy . Po prostu wymienić małżonka na zdrowy model . :D
SPAM !!!!
Złośliwość jest podstawą wszelkiej znajomości i przyjaźni z osobnikami rodzaju ludzkiego . Dowodzi inteligencji i zainteresowania drugą osobą .

Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22692
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Czy tego rodzaju masaz bedzie skuteczny?

Post27 paź 2016, 12:03

Wprawdzie to tylko spam, to uważam że jak są jakieś problemy zdrowotne, to należy pójść do lekarza, a nie do jakiegoś konowała. :/
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.



  • Reklama

Wróć do „Śmietnik”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości