Express Uninstaller 3.1-za free. Ponad 22 h. GOTD. WOT red.

Wszystko co nie było zgodne z regulaminem forum
Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22679
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Express Uninstaller 3.1-za free. Ponad 22 h. GOTD. WOT red.

Post29 maja 2016, 11:17

Obrazek

Express Uninstaller 3.1- pełna wersja ponoć szybkiego softu, u mnie długo się uruchamiał, służącego nie tylko do odinstalowania niechcianych programów, ale także i do: znajdowania wadliwych skrótów, sprzątania w rejestrze (czy ktoś z Was odważy to się przetestować :mrgreen: ), usuwania śmieci, czyszczenia historii surfowania, oraz zarządzania Autostartem. On ma też usuwać paski narzędziowe i wtyczki, oraz widzi gry zainstalowane na Steam. On ma moduł do monitorowania oprogramowania, ale można go wyłączyć. Ów soft wydaje się być ciekawy, ale nie wiem, czy jest bezpieczny, zwłaszcza dla posiadaczy systemu Windows 10 (ktoś z Was by go przetestował?). Wymagania systemowe: Windows XP/ Vista/ 7/ 8/ 10 (x32/x64).

Express Uninstaller 3.1 jest za darmo, przez ponad 22 godziny, w promocji na GOTD.

Strona promocyjna:

Kod: Zaznacz cały

https://www.giveawayoftheday.com/express-uninstaller-3-1/


W czasie trwania tej promocji ów soft należy zainstalować i zarejestrować, wykorzystując klucz podany w załączonym pliku tekstowym.

Ograniczenia: do użytku niekomercyjnego, bez darmowego update i wsparcia technicznego.

Strona domowa owego softu ma bardzo złą reputację według WOT, jednak ono czasem bywa przeczulone i została uznana za bezpieczną przez McAfee Web Advisor oraz Dr.Web Anti- Virus Link Checker.

Jednak zachowajcie względną ostrożność.
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.

Awatar użytkownika
Gedo

Ekspert
Posty: 680
Rejestracja: 10 sie 2014, 10:34

Express Uninstaller 3.1-za free. Ponad 22 h. GOTD. WOT red.

Post29 maja 2016, 11:38

Przetestowałem - czyli popatrzyłem, wyrzuciłem.
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Patrzyłem dalej. Nawet skanowałem w poszukiwaniu śmieci, ale liczbowo, to okazało się, że znalazł połowę tego, co JetClean, do tego nie pokazuje, co usuwa. W menadżerze autostartu pokazuje tylko ogólne pozycje, ale żadnych tam zaplanowanych zadań, usług.
To jest niebezpieczny program. Nie robi backupów, PPSów, - tego nie widać w ustawieniach. Nawet virus total online wskazuje na dwa zagrożenia, choć jedno, to zazwyczaj alergia virus total na pakowanie. Po uruchomieniu instalatora program zainstalował się bez opcji wyboru lokalizacji.
W porównaniu do płatnego total uninstalla, ten express uninstaller jest nieporozumieniem, a autostart?
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Logi, backupy, punkty przywracania systemu i tam wiele potrzebnych opcji, jak kopie zainstalowanych programów razem z ustawieniami i wpisami w rejestrze.
Cóż - wrażliwy Windows 10 można tylko uszkodzić tym expressem.
Świadomość nikła, a naiwność zwykła.

Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22679
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Express Uninstaller 3.1-za free. Odradzam z Gedo.

Post29 maja 2016, 17:32

Ok, Gedo dzięki że przetestowałeś owo ,,cudo".

Zaraz się go pozbyłam.

Więcej nie napiszę o promocji, w której będzie dostępny ów soft, bo biorąc pod uwagę opinię Gedo, nie polecam go.

Zgodnie z zgłoszeniem/życzeniem temat :arrow: Śmietnik,
XMan.
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.



  • Reklama

Wróć do „Śmietnik”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość