SPAM

Wszystko co nie było zgodne z regulaminem forum
erepublik10

Użytkownik
Posty: 0
Rejestracja: 26 sty 2010, 23:20

SPAM

Post26 sty 2010, 23:20

Witam , przedewszystkim chcialbym na poczatku powiedziec ,ze nie jestem kolejnym graczem XXX gry ktory chce aby kliknac w jego link z czego bedzie miec korzysci.

Chcialbym Was zaprosic do wspolnej zabawy i gry w ******.

******

z góry uprzedzam że jeśli ktoś oczekuje wielu opcji, wysyłania statków kosmicznych w środku nocy lub napadania na sąsiednie plemiona ;) niestety będzie rozczarowany.
Gra przez pierwszy tydzień polega na codziennym kliknięciu "pracuj" i "trenuj" i wydaje się nudna dopóki nie odkryjemy forum i irca. Śmiało można napisać że ****** to nie tylko gra to społeczność! I to społeczność skupiająca ludzi którzy mają jeden cel aby Polska była wielka tak w grze jak w i naprawdę w życiu, nie ma tutaj miejsca na to całe lewactwo którym zalewa nas tvn i wybiórcza, można podyskutować o polityce z inteligentnymi ludźmi.

Jeśli ktoś jest nadal zainteresowany to trochę ciekawostek:

- bitwy polegają na zdobywaniu regionów państwa, jedna bitwa trwa 24h i przez ten czas oba państwa (plus sojusznicy) zadają obrażenia kto po 24h zadał większe wygrywa, walczyć może każdy obywatel z min 5lvl - nie można zginąć. W linku filmik z ataku POGu (jeden z grup wojskowych) na Bawarię 30maja.

******

O co chodzi w grze?Jestesmy Polakami , wybieramy region w ktorym chcemy zamieszkac ,pracujemy w danej dziedzinie , trenujemy i walczymy za Polske , ePolska rozebrala juz eNiemcy , eBelgie i eFrancje.Naszym glownym sojusznikiem jest eHiszpania ktora jest dla nas bardzo pomocna!W grze mozemy zostac prezydentem , politykiem ,tajnym szpiegiem politycznym ktory wkrada sie do rzadu innego panstwa i przejac tam wladze.Istnieje rowniez opcja zalozenia wlasnej gazety.

Gra jest BARDZO pomocna dla nowych graczy , dostaja sie na poczatku za darmo jedzenie ,bron , rowniez moze nam zostac przydzielony "pomocnik" ktory wyjasnia nam (poprzez gg,e-mail,gre itd) co na poczatku robic,jak dobrze zaczac przygode z ****** lub poprostu moze nam wyjasnic skroty,nazwy,ktore panstwa sie lubia badz nie ,jednym slowem wyjasnia kazde pytanie:)

Dlaczego pisze na tym forum o tej grze i chce zaprosic Was do gry?Poniewaz chce by ePolska stala sie jeszcze wieksza i silniejsza aby panowanie i rzady na swiecie byly Polskie.Gre jest o tyle fajna ,ze trzeba troszke w niej pomyslec i pokombinowac aby stac sie dobrym graczem a nie "farmic" badz bogadzic sie w podobny sposob.Polakow na eSwiecie jest bardzo duzo wiec proponuje aby dolaczylo ich jeszcze wiecej a nasza potega trwala jak najdluzej!

Gra jest oczywiscie po Polsku.

Jesli kogos zaciekawilem:

Link do gry:******

Jesli ktos chcialby mi pomoc i mojemu startu w grze(bo rowniez ja niedawno zarejestrowalem sie w ******) to tutaj jest link dzieki ktoremu troszke zyskam a Wy nic nie stracicie.Beda za ta pomoc bardzo wdzieczny i z gory dziekuje.Pozdrawiam.

******


  • Reklama

Wróć do „Śmietnik”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości