Zbędnik

Wszystko co nie było zgodne z regulaminem forum
DELFINECZKA

Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: 23 lis 2009, 16:50

Zbędnik

Post23 lis 2009, 16:57

PatrysiaEwa pisze:Dziekuję za odpowiedź - zachowam sobie na zapas. Dźwięk już działa, zabawne bo weszłam w panel sterowania - dodaj/usuń prgram bo chciała usunąć te pościągane sterowniki kótre były złe, weszłam w SoundMAx i okazało się ze był odinstalowany czy jakoś tak, a ja naciskając "usuń" zainstalowałam go na nowo i wszystko działa.
Dziekuję za chęc pomocy.
pzdr
HEJ MAM PYTANIE NA FORUM WYPOWIADAŁ SIĘ JAKIŚ CHŁOPAK W ZWIĄZKU ZAINSTALOWANIEM KARTY DŹWIĘKOWEJ ZAINSTALOWAŁAM TAK JAK TAM PISZE ALE TAK JAK KOLEGA ZATRZYMUJE MI SIE INSTALOWANIE NA 94 I NIE MOGĘ ZAINSTALOWAĆ NADAL NIE MAM DŹWIĘKU PLISSS POMOCY MAM WINDOWS XP PROFESJONAL

-- mniej niż minutę temu --

DELFINECZKA pisze:
PatrysiaEwa pisze:Dziekuję za odpowiedź - zachowam sobie na zapas. Dźwięk już działa, zabawne bo weszłam w panel sterowania - dodaj/usuń prgram bo chciała usunąć te pościągane sterowniki kótre były złe, weszłam w SoundMAx i okazało się ze był odinstalowany czy jakoś tak, a ja naciskając "usuń" zainstalowałam go na nowo i wszystko działa.
Dziekuję za chęc pomocy.
pzdr
HEJ MAM PYTANIE NA FORUM WYPOWIADAŁ SIĘ JAKIŚ CHŁOPAK W ZWIĄZKU ZAINSTALOWANIEM KARTY DŹWIĘKOWEJ ZAINSTALOWAŁAM TAK JAK TAM PISZE ALE TAK JAK KOLEGA ZATRZYMUJE MI SIE INSTALOWANIE NA 94 I NIE MOGĘ ZAINSTALOWAĆ NADAL NIE MAM DŹWIĘKU PLISSS POMOCY MAM WINDOWS XP PROFESJONAL
VIA AC'97 Audio Driver. WŁAŚNIE O TO MI CHODZI NIE WIEM CO MAM ZROBIĆ DALEJ :@

-- mniej niż minutę temu --

PROSZĘ O W MIARĘ SZYBKĄ ODPOWIEDZ JESTEM TUTAJ NOWA I NIE WIEM NAWET GDZIE SIĘ :| CZYTA TE ODPOWIEDZI DAJCIE ZNAĆ JAK DA SIE COŚ ZROBIĆ I JAKOŚ MI POMÓC

Awatar użytkownika
XMan

Globalny Moderator
Posty: 13385
Rejestracja: 30 lis 2008, 00:40

Re: Sterowniki do karty dźwiekowej AC'97 Audio Controller

Post23 lis 2009, 17:29

DELFINECZKA :
używanie dużych liter oznacza w necie KRZYK !
Proszę użyć opcji EDYTUJ i poprawić swój post - który będzie może przeniesiony jako ,,podpięty".
Opisz dokładnie swój problem, podaj jak najwięcej danych odnośnie komputera tzn. system / jakie bit, SP /,
płytę główną, mikroukład płyty głównej, kartę dźwiękową...
Jeżeli nie wiesz to zainstaluj Everest Ultimate Edition.
Masz wszystko opisane na początku tego tamatu : viewtopic.php?f=23&t=175&start=0
Kto pyta - nie błądzi, kto szuka - znajduje.
Obrazek
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

DELFINECZKA

Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: 23 lis 2009, 16:50

Sterowniki do karty dźwiekowej AC'97 Audio Controller

Post23 lis 2009, 17:59

Soriiiii wobec tego napisze małymi trochę wyrozumiałości Polacy nie znam się na tym jestem tutaj pierwszy raz nie wiem czy pisze sie małymi czy wielkimi literami napisałam tak bo było mi wygodnie większe litery i nie miałam zamiaru na nikogo krzyczeć ,piszesz do mnie językiem dla mnie nie zrozumiałym ,pisze tak jak potrafię,czytałam forum i widziałam że ktoś ma taki sam problem jak ja wiem tylko, że nie mam karty dźwiękowej, nie mam dzwięku na kompie mam Windows Xp Profesjonal i potrzebuje pomocy widząc że jakiś kolega ma ten sam problem po zainstalowaniu takiego sterownika jak podał tam kolega Seba86mu chciałam również spytać go o co w tym chodzi bo tak samo zainstalowałam ten sterownik i też stoi mi na 94 i nie chce dać się zainstalować tylko tyle a ty pojechałeś po mnie jak po łysym koniu wielkie dzięks
Ostatnio zmieniony 23 lis 2009, 19:05 przez rokko, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: usunięto cytowanie

Awatar użytkownika
seba86mu

VIP+
Posty: 9744
Rejestracja: 13 lis 2008, 18:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Sterowniki do karty dźwiekowej AC'97 Audio Controller

Post23 lis 2009, 18:01

DELFINECZKA, wykonaj poniższe czynności:
Pobierz program Everest Ultimate Edition.
Otwórz program -> ikonka "Komputer" -> ikonka "Podsumowanie" -> w wygenerowanym raporcie odszukaj pozycji:
-> Nazwa płyty głównej
-> Mikroukład płyty głównej
-> Multimedia (karta dźwiękowa)

Skopiuj dane odpowiednie dla tych trzech pozycji i wklej tutaj na forum.

DELFINECZKA

Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: 23 lis 2009, 16:50

Sterowniki do karty dźwiekowej AC'97 Audio Controller

Post23 lis 2009, 18:31

hmmm
ściągnęłam ten program i teraz nie wiem czy mam otworzyć mój komputer?ikonkę z opcji w menu start? Czy tą ikonke po otwarciu tego programu jest w języku angielskim więc nie dam rady znaleźć w jakimś raporcie Jezuuu nie dam rady może jakoś bardziej prosto
Ostatnio zmieniony 23 lis 2009, 19:04 przez rokko, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: usunięto cytowanie

Awatar użytkownika
seba86mu

VIP+
Posty: 9744
Rejestracja: 13 lis 2008, 18:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Sterowniki do karty dźwiekowej AC'97 Audio Controller

Post23 lis 2009, 18:38

Ściągnęłaś instalator programu w formie pojedynczego pliku wykonywalnego .exe.
Zainstaluj program klikając dwukrotnie na pobraną ikonkę lewym przyciskiem myszy. Klikaj "Dalej" (Next), bądź "Ok" na pojawiających się kolejnych okienkach instalatora.
Po zakończeniu instalacji pojawi się ikonka programu na pulpicie.
Otwórz program -> ikonka "Komputer" -> ikonka "Podsumowanie" -> w wygenerowanym raporcie odszukaj pozycji:
-> Nazwa płyty głównej
-> Mikroukład płyty głównej
-> Multimedia (karta dźwiękowa)

-- 23 lis 2009 18:41 --

Jeżeli program po instalacji jest w języku angielskim, to otwórz go i wejdź w:
File -> Settings -> zmień język na dowolny -> Apply, Ok.

DELFINECZKA

Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: 23 lis 2009, 16:50

Sterowniki do karty dźwiekowej AC'97 Audio Controller

Post23 lis 2009, 18:58

robie tak jak kazałeś ,zainstalowałam weszłam w program po Angielski weszłam w file>preferences nie ma obcji >Settings ale zmieniłam jezyk na polski potem> APPly> i ok ,i nie zmieniło sie nic nadal wszystko jest po Angielsku ,po lewej stronie pisze computer ale dalej nie rozumiem

Proszę nie cytować całych postów.
rokko

-- mniej niż minutę temu --

nie umiem inaczej

-- mniej niż minutę temu --

nie umiem inaczej
Ostatnio zmieniony 23 lis 2009, 19:03 przez rokko, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: usunięto cytowanie

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Zbędnik

Post23 lis 2009, 20:31


Pisz proszę w swoim temacie, kliknij => viewtopic.php?f=23&t=4498#p25697
cosik_ktosik
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)



  • Reklama

Wróć do „Śmietnik”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości