Błąd czarnej kasety drukującej - HP photosmart C4280

Wszystkie sprawy związane z samym sprzętem komputerowym
Awatar użytkownika
me@djohnsc

Administrator
Posty: 1225
Rejestracja: 22 lis 2008, 19:28
Lokalizacja: Śląsk

Błąd czarnej kasety drukującej - HP photosmart C4280

Post02 sty 2009, 16:24

Witam
Otóż, dziś załączam drukarkę, patrzę a tu wyskakuje mi taki błąd => Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

I co to jest ta dokumentacja drukarki?
Pokazuje mi problem z czarną kasetą drukującą. Nic nie mogę wydrukować, przez żaden program. Drukarka nie jest wstrzymana, po prostu po uruchomieniu jej wyskakuje mi ten błąd. Sprawdzałem kasetę, jest dobrze wsadzona, pojemnik nie jest stary, ma kilka miesięcy. Przeczyściłem te miedziane połączenie jak jest pokazane w Pomoc HP.
Nie mogę nawet strony testowej wydrukować, skalibrować kolorów, nic nie działa. Nawet przytrzymanie przycisku Anuluj i kopiuj w kolorze na drukarce nie drukuje tej strony testowej (czy co to jest, nie ważne)
Nie mam jak sprawdzić czy inna kaseta będzie działać, bo jak wiadomo nie są tanie te pojemniki z tuszem :?

Jak mam sprawdzić czy na pewno trzeba kupić nową kasetę i wymienić ?? A można przełożyć te kasety, tzn. w miejsce czarnej dać kolorową ??

W okienku pisze:
Print cartridge(is) missing or not detected

Czy coś takiego.
Dziękuję bardzo za odpowiedzi.
Pozdrawiam me@djohnsc

EDIT

Rokko mi pomógł na gg, jak nie pomoże zamontowanie innej kasety, albo jak na linuksie będzie się też tak dziać, to muszę oddać do serwisu.


  • Reklama

Wróć do „Sprzęt komputerowy”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości