Brother mfcj6520dw

Wszystkie sprawy związane z samym sprzętem komputerowym
Awatar użytkownika
rusofil

Użytkownik
Posty: 48
Rejestracja: 22 cze 2012, 21:41

Brother mfcj6520dw

Post04 lut 2024, 20:31

Hej

Z góry sory za mój ideologicznie brzydki nick. Jest to mój stary jak świat nick związany z moją sympatią do muzyki, filmu czy historii. Nie mogę go zmienić, nie widzę takiej opcji na forum. NIE sympatyzuję z orkami i nie popieram wojny.


#brother #mfc #j6520dw #mfcj6520dw

Mam problem z drukarką. Kilka miesięcy temu przestała drukować, poszła więc na serwis, który ją naprawił. Przez kilka następnych miesięcy działała, drukowała i skanowała bez zarzutu, po czym chciałam coś wydrukować i nie mogłam, bo już się nie włączyła. Drukarka zupełnie nie reaguje, nie zapala się wyświetlacz, a komputer jej nie widzi.

1. W czasie między ostatnim działaniem drukarki a czasem, w którym już się nie włączyła kabel zasilający oraz kabel USB były odłączone
2. Nie zmieniałam miejsca położenia urządzenia
3. Nikt sprzętu nie walnął czymś, nie spadł na podłogę
4. Próbowałam różnych kabli USB
5. Zmieniałam porty USB, sprawdzałam przez huba
6. Po podłączeniu zasilacza słychać, że w drukarce jest zasilanie
7. Kabel zasilający jest w porządku, ponieważ inna drukarka, podłączona przez niego, działa normalnie
8. Kabel od drugiej drukarki niestety nie pomaga
9. Porady z internetu polegające na odłączeniu zasilacza -> wcisnięciu przycisku ON/OFF - > podłączeniu zasilacza - > zwolnieniu przycisku ON/OFF albo alternatywnie na odłączeniu zasilacza -> wyciągnięciu tacy na papier -> przyciśnięciu przycisku ON/OFF -> podłączeniu zasilacza nie działają
Co mogło wysiąść? Czy jest coś, co laik może zrobić zanim odeśle sprzęt do serwisu? Nie ukrywam, za pierwszym razem słono to kosztowało, więc nie wiem, czy to się opłaca czy może jednak można jakoś naprawić tę drukarkę na własną rękę?

Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22700
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Brother mfcj6520dw

Post05 lut 2024, 21:51

Ok, w tym temacie możesz poprosić o zmianę nicku: o-forum/zmiana-nicku-tak-kasowanie-konta-nie-chetnych-zapraszamy-t251.html. Powodzenia. :)
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Brother mfcj6520dw

Post09 lut 2024, 21:17

Daj info jaki ma być nowy nick
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)



  • Reklama

Wróć do „Sprzęt komputerowy”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości