Czy ktoś słyszał o cichym projektorze HD od 500 zł?

Wszystkie sprawy związane z samym sprzętem komputerowym
Awatar użytkownika
EsAmo

Użytkownik
Posty: 166
Rejestracja: 22 lip 2010, 22:43

Czy ktoś słyszał o cichym projektorze HD od 500 zł?

Post02 paź 2017, 21:56

Hejho :).

Ostatnio mam apetyt na projektor, jednak nie mogę znaleźć odpowiedniego dla siebie. Interesuje mnie cicha praca, obsługa HDMI i natywna rozdzielczość minimum 720p, cena w okolicach 500 zł.

Szukałem na aliexpress, amazon, ebay, allegro. Tam ciężko cokolwiek znaleźć, bo sprzedawcy kłamią (w tytule/wyszukiwanych parametrach) na temat rozdzielczości i nie piszą o tym, jak głośny jest projektor.

Stąd pomysł otwarcia dyskusji - czy ktoś ma doświadczenia ze sprzętem, który pasowałby do opisu?

Pzdr. & respekt

Awatar użytkownika
LupeR

Globalny Moderator
Posty: 2659
Rejestracja: 06 lis 2012, 01:48
Lokalizacja: K-g

Czy ktoś słyszał o cichym projektorze HD od 500 zł?

Post03 paź 2017, 11:47

Hej. Wymagania nie do spełnienia w takim mikrym budżecie. Po za tym w dzień nie obejrzysz bo nic nie widać, wieczorem głośno a przy rachunku za prąd wyjdzie duży pobór mocy takiego urządzenia. Do tego trzeba mieć jeszcze miejsce na wyświetlanie, ściana odpada bo pogarsza jakość więc inwestycja w zwijaną ściankę.

Można lepiej te 500 zł wydać no chyba że to ma być zabawka dla dzieciaków to tak.
Czarna lista zasilaczy + lista polecanych --> KLIK

Awatar użytkownika
EsAmo

Użytkownik
Posty: 166
Rejestracja: 22 lip 2010, 22:43

Czy ktoś słyszał o cichym projektorze HD od 500 zł?

Post03 paź 2017, 23:20

Rozumiem krytykę, ale mam odpowiednią ścianę :D.

Sprawdzę T4 WIMIUS
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

700 zł za 1280x800, HDMI, LED, 100W, 3200 LM

Awatar użytkownika
LupeR

Globalny Moderator
Posty: 2659
Rejestracja: 06 lis 2012, 01:48
Lokalizacja: K-g

Czy ktoś słyszał o cichym projektorze HD od 500 zł?

Post04 paź 2017, 16:47

Jeśli to twój pierwszy projektor to powinieneś być zadowolony z pierwszego wrażenia chociaż LEDy mają koszmarną czerń. Ja miałem BenQ DLP za 1500 zł używka i po paru miesiącach się pozbyłem. Głównie za hałas, ale też mi się znudził.
Czarna lista zasilaczy + lista polecanych --> KLIK



  • Reklama

Wróć do „Sprzęt komputerowy”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości