Dodatki do telefonu

Wszystkie sprawy związane z samym sprzętem komputerowym
Adrian Bednarz

Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 16 cze 2020, 09:45

Dodatki do telefonu

Post16 cze 2020, 10:22

Kupiłem ostatnio nowego Samsunga i szukam akcesoriów, które pozwolą mi wyciagnąć z niego maksimum możliwości oraz go zabezpieczyć. W pierwszej kolejności chciałem kupić jakieś szkło ochronne, jednak opcji na aukcjach jest tyle że nie wiem na co się zdecydować a niska cena to słaby argument. Drugim na liście jest jakiś wydajny power bank, ważne by ładował szybko sprzęt, a nie tylko "podtrzymywał" go przy życiu. Co do innych dodatków nie mam pojęcia. Będę wdzięczny za rekomendacje.

ZłotaRączka

Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 30 kwie 2015, 12:18

Dodatki do telefonu

Post17 cze 2020, 09:26

Prowadzę serwis telefonów więc trochę szkieł widziałem i sam też "na stanie" mam różne modele. Co to za samsung to podeślę Ci jakieś propozycje. ;)
A co do power banka, wydajny to znaczy ile chcesz pojemności? Wiadomo, że pojemność = waga więc imo na codzienne użycie 10k mah najpraktyczniejszy bo nie nosisz w plecaku/torbie cegły :D

Adrian Bednarz

Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 16 cze 2020, 09:45

Dodatki do telefonu

Post18 cze 2020, 11:09

Model Samsung Galaxy A20 - może nie super deux ex machina, ale się sprawdza. Nad power bankiem myślałem wyjściowo o 10k mAh wydaje mi się do uśrednioną granicą. Fakt widziałem w sieci i większe pojemności, ale tak jak napisałeś przypominają trochę cegły. Zastanawiam się jednak czy 10k nie bedzie za mało jak na przykład wyjadę gdzieś w góry czy pod namiot - wtedy dostęp do gniazdka żaden, a i częstotliwość ładowania power banku ma znaczenie, nie chcę sobie blokować co kilka dni gniazdka albo portu bo musze naładować PB

ZłotaRączka

Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 30 kwie 2015, 12:18

Dodatki do telefonu

Post19 cze 2020, 09:09

Zaraz Ci wyślę priv kilka szkieł z aukcji allegro, które polecam. :) Co do powerbanku to myśląc o kilkudniowym biwakowaniu 10000 mAh powinno być wystarczające ale osobiście skłaniałbym się do 20000 mAh, zerknij na model powerplay: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników - mignęła mi ostatnio jakaś reklama, że lada dzień będzie też większy. :roll:



  • Reklama

Wróć do „Sprzęt komputerowy”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości