Jaką klawiaturę polecicie ?

Wszystkie sprawy związane z samym sprzętem komputerowym
Awatar użytkownika
btonga

Użytkownik
Posty: 102
Rejestracja: 08 gru 2008, 09:18
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontaktowanie:

Jaką klawiaturę polecicie ?

Post14 lut 2009, 00:02

Zamierzam wymienić klawiaturę i mysz na nową. Kiedyś mi microsoft nawalał. Myślę o logitech. Jaką polecacie ?
Pozdrowienia
mac os x & win7 user

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Jaką klawiaturę polecicie ?

Post14 lut 2009, 00:05

Jakie fundusze (najlepiej wyrażone w złotówkach) i czy na kabelku czy bezprzewodowa? Mysz i klawiatura jako komplet czy może być osobno?
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)

Awatar użytkownika
btonga

Użytkownik
Posty: 102
Rejestracja: 08 gru 2008, 09:18
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontaktowanie:

Re: Jaką klawiaturę polecicie ?

Post14 lut 2009, 00:09

cosik_ktosik pisze:Jakie fundusze (najlepiej wyrażone w złotówkach) i czy na kabelku czy bezprzewodowa? Mysz i klawiatura jako komplet czy może być osobno?


Najlepiej bez kabelków ( za dużo ich mam ), najlepiej komplet, a finanse to...300 - 350 zł
mac os x & win7 user

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Jaką klawiaturę polecicie ?

Post14 lut 2009, 00:36

Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)

Awatar użytkownika
btonga

Użytkownik
Posty: 102
Rejestracja: 08 gru 2008, 09:18
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontaktowanie:

Jaką klawiaturę polecicie ?

Post14 lut 2009, 00:44

:afro: dzięki cosik :afro:

No ten sprzęt Logitech to niezłe cacko ! Byłem w sklepie po dotykać ale na razie nie znalazłem bezprzewodowej. Po za tym ceny tu nie za bardzo. Chyba lepiej gdzieś zamówić :cool:

P.S. Dziś stałem się dumnym właścicielem klawiatury i myszy bezprzewodowej Logitech Wave Pro, którą poradził mi cosik_ktosik.
Moja opinia : falowy profil jest dobrym pomysłem, pisze się bardzo wygodnie mimo że klawisze są troszkę za wysokie, pomaga w tym podkładka na nadgarstki, wszystkie potrzebne funkcje pod ręką, nawet "eject" napędu cd-dvd, wygląd ok (chociaż po otwarciu kartonu wydaje się bardzo duża), mysz - dobrze układa się w dłoni, ciężka ale bardzo delikatna, rolka "chodzi" jak łożysko, trzeba się przyzwyczaić do kontroli przewijania - lekki obrót i jesteś na dole lub na górze strony ale jest przycisk zmiany na normalny skroll, dodatkowe funkcje myszy jak przewijanie w lewo lub prawo, powiększenie, czułość myszy czy przełącznik aplikacji pomagają, producent zapewnia żywotność baterii klawiatury na 3 lata (sprawdzę i dam znać czy to prawda ;) ) , ogólnie sprzęt godny polecenia, jeszcze jedno, przed zakupem powinno się zwrócić uwagę na klawisz "Enter", ktoś w Logitech wymyślił zmianę tego klawisza na mniejszy, co niestety było, moim zdaniem pomysłem bardzo głupim, mi udało się dostać wersję z normalnym.
Pozdrawiam

btonga
mac os x & win7 user



  • Reklama

Wróć do „Sprzęt komputerowy”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości