Komputer samoczynnie się wyłącza w trakcie pracy

Wszystkie sprawy związane z samym sprzętem komputerowym
lukasz1214

Użytkownik
Posty: 170
Rejestracja: 13 sty 2009, 16:49

Komputer samoczynnie się wyłącza w trakcie pracy

Post06 kwie 2009, 14:44

my terz mamy problem z jedny mkompem ktory tez sam sie wylancza Pan muwil ze to od zasilacza cos njest nie tak co by musialo by zrobic w tym kompie zeby Chodził jak normalny komputer
Podpis został wyłączony przez Administratora

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Komputer samoczynnie się wyłącza w trakcie pracy

Post06 kwie 2009, 14:48

Skoro mówisz o zasilaczu, to podaj napięcia.
Z programu Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników podaj odczyt z czujników (w programie Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników).

////////
Posty wydzieliłem
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)

lukasz1214

Użytkownik
Posty: 170
Rejestracja: 13 sty 2009, 16:49

Re: Komputer samoczynnie się wyłącza w trakcie pracy

Post06 kwie 2009, 16:41

musze ngrac program evcerest na pendrive i podac odczyty ?:)) jedynie moge to zrobic w szkole A ot pana zona muwila ze zasilacz czasami nie laczy i Niema zasilania ??
Podpis został wyłączony przez Administratora

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Komputer samoczynnie się wyłącza w trakcie pracy

Post06 kwie 2009, 16:46

No to inaczej. Podaj odczyt napięć z Biosu.
Do Biosu wchodzisz wciskając klawisz DEL przy starcie komputera. Na pierwszym ekranie po starcie będzie napis Press DEL to Enter Setup, wciskasz i wchodzisz. Wybierz PC Health Status (czasami jest Hardware Monitor), wejdź i spisz napięcia +3.3V, +5V oraz +12V. Z Biosu wychodzisz klawiszem ESC.
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)

lukasz1214

Użytkownik
Posty: 170
Rejestracja: 13 sty 2009, 16:49

Komputer samoczynnie się wyłącza w trakcie pracy

Post06 kwie 2009, 16:50

spróbuje podać odczyt napięć z everest i później powiem tylko muszę jakoś wykombinować jak to zrobić bo jest takie coś w regulaminie ze niemożna przynosić własnych programów i wgrywać je ale ja już everest mam tylko muszę skopiować i uruchomić spróbuję jakoś po moc a poczytaj w moim temacie w bez cenzury bo chce coś na aktywność zrobić bo przestawiamy projekt kim chcemy być w przyszłości i chce wiedzieć co bym mógł zrobić za aktywność parę gazet mam pc format itp Help

////Post2////

W evereście w ogóle nie chce podać odczytów w czujnika?? Nie wiem czemu
Ostatnio zmieniony 07 kwie 2009, 10:34 przez me@djohnsc, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: połączono posty, dodałem polskie znaki diakrytyczne
Podpis został wyłączony przez Administratora

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Re: Komputer samoczynnie się wyłącza w trakcie pracy

Post07 kwie 2009, 09:33

Ale miałeś napięcia odczytać w Biosie.

lukasz1214 pisze: poczytaj w moim temacie w bez cenzury bo chce cos na aktywnosc zrbic bo przestawaimy projekt kim chcemy byc w przyszlosaci i chce wiedziec co bym molgemr zrobic za aktywnosc pare gazet mam pc format itp Help


Brakowało mi tego o co właśnie chodziło z tym projektem. Skoro zawód to może coś z tego:
- projektowanie układów cyfrowych;
- programowanie robotów czy komputerów;
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)

lukasz1214

Użytkownik
Posty: 170
Rejestracja: 13 sty 2009, 16:49

Komputer samoczynnie się wyłącza w trakcie pracy

Post07 kwie 2009, 14:56

cos zwiazane zeby pokazac powiedziec itp .
w everescie na komputerze wogule sieda odczytac w zakldce czujnk w biosie to nieiwme czy bede mogl przeciez to skzolny komputer zespsuje bede naprawial/placił więc nieiwme co mam zrobic .panimwuila ze z ten komputer ma jakies problemy poniewaz wylancza sie pojakims x minutowym Pracy na tym komputerze i sie wylancza lub resetuje pani muwila ze ma jakies problemy z zasilaczem cos nei laczy cos
Podpis został wyłączony przez Administratora



  • Reklama

Wróć do „Sprzęt komputerowy”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości