Monitor 27 ips

Wszystkie sprawy związane z samym sprzętem komputerowym
quisatz

Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 15 cze 2018, 23:11

Monitor 27 ips

Post15 cze 2018, 23:13

Witam,
planuję kupić monitor PG279Q.

W tym roku stwierdziłem że kupię sobie monitor 27 calowy z technologią g-sync. Co prawda mam tylko 1060gtx i by wykorzystywać w pełni monitor mając powyżej 60fps musiał bym zjechać z detalami nie rzadko na minimum.

Monitor ten to inwestycja na 5+ lat więc z czasem będę miał kartę która będzie gonić monitor.

Dlaczego PG279Q ponieważ jako jedyny (pomijam nową serię monitorów 4k 165hz za ok 10k zł) ma technologię Flicker free.

Co mnie zniechęca i przeraża to backlight bleed. Jak się ogląda na YT takie firmy jak ten poniżej to zniechęca

Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Najważniejsze dla mnie to płynne granie nawet koszem detali.


Moje pytanie czy ktoś z Was zna jakąś hurtownię lub sklep gdziemożna na miejscu przejrzeć i protestować monitory ?

Awatar użytkownika
LupeR

Globalny Moderator
Posty: 2659
Rejestracja: 06 lis 2012, 01:48
Lokalizacja: K-g

Monitor 27 ips

Post16 cze 2018, 14:17

Hej.

Flicker free ma teraz większość monitorów także na to nie ma co patrzeć.

Backlight bleeding, no nie za ciekawie bo większość matryc z podświetlaniem krawędziowym tak ma tylko w niektórych jest to mniej widoczne.

Raczej wątpię że znajdziesz miejsce gdzie będą rozpakowywać i podłączać Tobie monitory, chyba że mają na wystawie. Od tego są zwroty.

To ile chcesz wydać na monitor?
Czarna lista zasilaczy + lista polecanych --> KLIK

quisatz

Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 15 cze 2018, 23:11

Monitor 27 ips

Post16 cze 2018, 15:10

Do 4k zł i chce gsync IPS 27 cali.

Awatar użytkownika
LupeR

Globalny Moderator
Posty: 2659
Rejestracja: 06 lis 2012, 01:48
Lokalizacja: K-g

Monitor 27 ips

Post16 cze 2018, 17:11

Zobacz Acera Predator XB271HU. W sumie to to samo co ten Asus co podałeś ale różnice są. W wyposażeniu, wyglądzie itd kwestia srebrzenia na korzyść Acera jednak reszta już niekoniecznie.
Czarna lista zasilaczy + lista polecanych --> KLIK



  • Reklama

Wróć do „Sprzęt komputerowy”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości