Mysz bezprz. Lenovo N50 nie działa

Wszystkie sprawy związane z samym sprzętem komputerowym
revar

Użytkownik
Posty: 24
Rejestracja: 20 paź 2014, 17:19

Mysz bezprz. Lenovo N50 nie działa

Post25 lip 2017, 16:44

Witam.

Kupiłem nową mysz bezprzewodową (jak w tytule) do starego komputera na Win7 lecz nie chce działać. Wszystko podpiąłem i sprawdziłem prawidłowo bo na nowym komputerze z Win8 zrobiłem tak samo i tam działa. Odinstalowałem nawet z menadżera urządzeń poprzednią mysz, zresetowałem komputer i nic. A nowej myszy w ogóle nie pokazuje w menadżerze urządzeń. Co więcej w zakładce Inne Urządzenia mam 2x USB Receiver z wykrzyknikiem ze starą myszką która nadal działa a jak podepną tą nową to jest 4x USB Receiver z wykrzyknikiem. Nie wiem czy to ma znaczenie jakieś. Jak przekładam do różnych portów USB to wyskakuje dymek z instalacją sterownika, ale zawsze po chwili jest "Niepowodzenie instalacji oprogramowanie sterownika urządzenia". Bardzo proszę o pomoc bo nie wiem gdzie leży problem. Z góry dzięki.

Awatar użytkownika
EiderSeek

Użytkownik
Posty: 40
Rejestracja: 29 lis 2016, 22:09
Lokalizacja: Warszawa

Mysz bezprz. Lenovo N50 nie działa

Post27 lip 2017, 13:40


revar

Użytkownik
Posty: 24
Rejestracja: 20 paź 2014, 17:19

Mysz bezprz. Lenovo N50 nie działa

Post27 lip 2017, 15:15

Niestety nadal nie działa. Przy czystym rozruchu i awaryjnym też.

Co dziwne na laptopie znajomego działa od razu bez sterowników. Ale jak podłączyłem tą swoją starą logitecha to już u niego nie szła. Czyli odwrotnie jak u mnie. Tak to wygląda jakby która pierwsza podłączona mysz to działa a następne po niej już nie.

------Połączono posty------

Odinstalowałem starą mysz Logitecha w menadżerze urządzeń, odinstalowałem także te USB Receiver z wykrzyknikami
Uruchomiłem ponownie
Zainstalowałem sterowniki do Lenovo
Uruchomiłem ponownie
Myszka działała! Ale tylko 10 sekund aż znowu wyskoczyły te dymki po lewej z instalacja i niepowodzeniem i mysz przestała działać. A w menadżerze zadań znów pojawiły się te USB Receiver z wykrzyknikami.



  • Reklama

Wróć do „Sprzęt komputerowy”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość