Nanoodbiornik do myszki bezprzweodowej

Wszystkie sprawy związane z samym sprzętem komputerowym
Awatar użytkownika
samel15

Użytkownik
Posty: 222
Rejestracja: 17 cze 2012, 12:37
Lokalizacja: Rudnik nad Sanem

Nanoodbiornik do myszki bezprzweodowej

Post27 sty 2017, 22:58

Hej, mam pytanie uszkodził mi się odbiornik ten na USB do myszki i klawiatury bezprzewodowej Microsoft Wiereless Mouse 1000, czy jest jakaś możliwosć nabycia gdzieś takiego odbiornika? No bo trochę to bez sensu mam sprawną myszkę i klawiaturę i miałbym je wyrzucić tylko dlatego że takie małe gówienko się rozwaliło?
Wszystkie zwierzęta są równe, ale niektóre są równiejsze od innych.

Awatar użytkownika
leon1956

Ekspert
Posty: 775
Rejestracja: 08 gru 2009, 13:47
Lokalizacja: Stamtąd

Nanoodbiornik do myszki bezprzweodowej

Post28 sty 2017, 12:18

Witam.
Jedyne wyjście to napisz do Microsoftu . Napisz że jesteś bardzo zadowolony z tego zestawu i nie wyobrażasz sobie bez niego funkcjonować z powodu uszkodzonego odbiornika i takie inne pierdoły. Być może to się uda ale nie gwarantuję . :D
Złośliwość jest podstawą wszelkiej znajomości i przyjaźni z osobnikami rodzaju ludzkiego . Dowodzi inteligencji i zainteresowania drugą osobą .

Awatar użytkownika
samel15

Użytkownik
Posty: 222
Rejestracja: 17 cze 2012, 12:37
Lokalizacja: Rudnik nad Sanem

Nanoodbiornik do myszki bezprzweodowej

Post28 sty 2017, 18:52

To znaczy że nie ma mozliwości gdzieś dokupienia takiego odbiornika, tak żeby można było go zesparować jakoś? No bo jak microsoft mnie oleje a tak pewnie będzie to klawiaturę i myszkę mogę wyrzucić?

-- 28 sty 2017, 19:43 --

Znalazłem takie coś

Kod: Zaznacz cały

http://www.x-kom.pl/p/217390-modul-bluetooth-asus-bt400-bluetooth-40-usb-nano-class-ii.html

ale coś mi zdaje że w przypadku mojej myszki taki adapter by nie zadziałał i pewnie tylko pod myszki łączące się poprzez bluetooth jeśli się mylę to mnie poprawcie, no ale i tak mi się taka zabawa nie opłaca bo za tyle to spokojnie nową myszkę można kupić :P
Wszystkie zwierzęta są równe, ale niektóre są równiejsze od innych.

Awatar użytkownika
me@djohnsc

Administrator
Posty: 1225
Rejestracja: 22 lis 2008, 19:28
Lokalizacja: Śląsk

Nanoodbiornik do myszki bezprzweodowej

Post28 sty 2017, 19:09

Na Twoim miejscu napisałbym jeszcze z zapytaniem na support Microsoftu Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
czy jest jakaś szansa na ten nanoodbiornik. Szukałem i nie udało mi się znaleźć (co nie oznacza, że gdzieś jednak nie jest na sprzedaż). A cena odbiornika faktycznie może sprawić, że nie opłaca się kupić.
Poza tym, jak rozumiem uszkodzony jest fizycznie?

Awatar użytkownika
samel15

Użytkownik
Posty: 222
Rejestracja: 17 cze 2012, 12:37
Lokalizacja: Rudnik nad Sanem

Nanoodbiornik do myszki bezprzweodowej

Post28 sty 2017, 21:44

Skontaktuje się w poniedziałek bo z tego co widzę to tylko z infolinią można. No ja też trochę się oszukałem ale z tego co ludzie piszą to niby te odbiorniki są sparowane z urządzeniami unikalnie. Pytałem też w x komie czy mają coś takiego no to wysłali mi to co wyzej i napisali że microsoft nie daje im takich części serwisowych także nie mogą pomóc.
Uszkodzony jest fizycznie. Po prostu uderzyłem w niego niechcący ręką gdy sięgałem pod stół i się skrzywił próbowałem go poprawiać ale nic to nie dawało. Jak dla mnie specjalnie nie ma zamienników żeby generować sprzedaż :P
Wszystkie zwierzęta są równe, ale niektóre są równiejsze od innych.

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Nanoodbiornik do myszki bezprzweodowej

Post29 sty 2017, 09:36

Być może mają możliwość "dorobienia". Kupienie takiego nic nie da, bo sam tego nie przeprogramujesz. Chyba, że odbiornik miał przycisk parowania ale to raczej wiąże się z kupieniem takiego samego zestawu a to sensu nie ma. Więc pisz do Microsoftu, może zmiękną.
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)



  • Reklama

Wróć do „Sprzęt komputerowy”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości