Niezgodność podzespołów

Wszystkie sprawy związane z samym sprzętem komputerowym
lukaszrygal

Użytkownik
Posty: 101
Rejestracja: 17 lis 2015, 20:35

Niezgodność podzespołów

Post17 gru 2016, 12:09

Jeden komputer u mnie w domu gdy uruchamia się windows vista automatycznie się resetuje co do kwestii nazwy modelu jednostki centralnej to chyba wam już podawałem w temacie dokręcania czytnika kart sd na tym forum,nieprawdaż?

Awatar użytkownika
LupeR

Globalny Moderator
Posty: 2659
Rejestracja: 06 lis 2012, 01:48
Lokalizacja: K-g

Niezgodność podzespołów

Post17 gru 2016, 15:49

Chodzi o ten temat w którym nie potrafisz śrubki odkręcić? :) post215594.html#p215594
Nic tam nie podałeś oprócz nazwy badziewiaskiego zasilacza który to może być przyczyną resetowania się komputera.

Podaj proszę model procesora, karty graficznej na początek.
Czarna lista zasilaczy + lista polecanych --> KLIK

lukaszrygal

Użytkownik
Posty: 101
Rejestracja: 17 lis 2015, 20:35

Niezgodność podzespołów

Post17 gru 2016, 18:57

na dobra zamieniam się w słuch i będę cierpliwie czekał no więc jest to system operacyjny w tej jednostce centralnej Windows Vista Home Premium procesor AMD z tego co mi mówił brat to jego kolega(teraz należy do mojej mamy)podmieniał podzespoły,czyli tylko kartę graficzną i procesor co mogłoby wyjaśnić czemu się resetuje Komputer PC2 MHP 44890AX1550,PCF165-07,1257402,waga 9.6 kg,procesor amd64 athlon x2(w razie czego możesz zapytać mojego brata na skypie nickname konsulat,steamie Catpeople person),widzę,że przełącznik magistrali z prawej strony jest w połowie połamany,lecz przedtem też się resetował automatycznie przy ekranie ładowania windowsa visty(pewnie będzie trzeba kupić nową płytę główną.Co do podzespołów to raczej są identyczne jak przedtem.

Awatar użytkownika
LupeR

Globalny Moderator
Posty: 2659
Rejestracja: 06 lis 2012, 01:48
Lokalizacja: K-g

Niezgodność podzespołów

Post19 gru 2016, 23:13

Brat nie sprawdził czy komputer działa prawidłowo po wymianie?

Zresetuj BIOS. Spróbuj uruchomić system z pendriva np Linux albo Hirens (MiniXP). Jak masz możliwość podmień zasilacz. HDD podłącz do innego komputera i daj raport z programu HD Tune.

Podaj model poprzedniego procka i grafiki oraz na co zamienił. Skoro wymieniał to powinien wiedzieć. Model PC nic mi nie mówi za bardzo chociaż była taka karta od Ati X1550 ale nie będę zgadywał.

Model płyty głównej jak znajdziesz to też napisz, może jest na płycie napisane, wystarczy otworzyć obudowę i latarką poświecić.
Czarna lista zasilaczy + lista polecanych --> KLIK

lukaszrygal

Użytkownik
Posty: 101
Rejestracja: 17 lis 2015, 20:35

Niezgodność podzespołów

Post29 gru 2016, 20:40

brat mi powiedział,że już wcześniej były idealne podzespoły co do zasilacza to mam tylko jeden.


Po co dwa wątki o tym samym?

Scaliłem. LupeR



Mam nadzieję,że odpowiecie mi na mój problem dotyczący tego jednego komputera.Przy wstępie umówię środek jednostki centralnej po przynajmniej dwóch materiałach wideo mam nadzieję,że rozpoznacie jednostkę centralną jak i monitor(wybaczcie mi słabą jakość materiał został nakręcony specyficznym zegarkiem)
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników


Ręce opadają, masz swój wątek więc TU pisz. Nie spamuj w innych.

Scaliłem.


Ja mam to samo na innym komputerze proszę o pomoc? Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników



  • Reklama

Wróć do „Sprzęt komputerowy”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości