PC do gier_CS GO_Rust

Wszystkie sprawy związane z samym sprzętem komputerowym
Awatar użytkownika
EiderSeek

Użytkownik
Posty: 40
Rejestracja: 29 lis 2016, 22:09
Lokalizacja: Warszawa

PC do gier_CS GO_Rust

Post27 lip 2017, 14:07

Kłaniam się,
mój młodszy brat poszukuje peceta, który udźwignąłby parę gier – głównie chodzi o CS: GO, Rust oraz Smite. Prosiłbym o pomoc z tym fantem, gdyż nie daje mi od pewnego czasu żyć. Znalazł pewną ofertę (nie wyklucza zakupu używanej jednostki). Poniżej specyfikacja (bardzo uboga), którą mi podesłał:

„- Procesor Intel Core I5 4x 3.6GHz TURBO 3 generacja
- NOWA KARTA MSI i GTX 1050 2GB GDDR5 wersja OC ze zwiększonymi zegarami (2 lata gwarancji)! DOPŁATA DO GTX 1050 TI 4 GB 100 PLN
- 8 GB Pamięci RAM DDR3
- Pojemny i szybki dysk 500 GB (7200 obrotów, SATA)
- Nagrywarka DVD SATA”


Wedle ogłoszenia stan jest „lekko używany”, a gość oczekuje 1600 zł z opcją negocjacji. Według mnie to za mało informacji, by cokolwiek szerzej stwierdzić, ale jego upór maniaka zwyciężył, więc proszę Was o poradę odnośnie tego zestawu.

A może jesteście w stanie coś polecić? Sprzęt może być tak nowy, jak i używany (w dobrym stanie). Może to być blaszak, ale może i laptop. Poniżej zestaw informacji o znanych mi wymaganiach, które brat ma:

1. Maksymalny budżet - 1500-1700 zł
2. Zastosowanie - internet, filmy, rozrywka, gry (CS: GO, Rust, ostatecznie Smite)
3. Których podzespołów potrzebujesz - cały pecet lub laptop (bez monitora)
4. Planujesz podkręcanie - nie
5. Rozdzielczość lub model monitora - –
6. Posiadasz jakieś podzespoły z poprzedniego komputera - 3 kości DDR2, jakiś Core 2 Duo starszy (nie pamiętam modelu), malutki SATAII 80Gb – czyli w praktyce można na to pytanie odpowiedzieć, że nie
7. Dodatkowe wymagania - jak najniższa cena przy jak najlepszych osiągach (głównie w powyższych grach)
8. Własna propozycja - j.w., ale wiem, że to bardzo „uboga” propozycja, chociażby z powodu braku dokładnej informacji o modelach podzespołów


Dziękuję za wszystkie opinie i sugestie. Mam nadzieję, że uda się coś stworzyć, bo brat mnie zamęczy tym tematem i CS-em.

Awatar użytkownika
LupeR

Globalny Moderator
Posty: 2659
Rejestracja: 06 lis 2012, 01:48
Lokalizacja: K-g

PC do gier_CS GO_Rust

Post29 lip 2017, 00:32

Hej. Ten zestaw to niewiadoma jak wspomniałeś więc nie ma co oceniać.

Nowy:
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Albo inaczej, z używek
Procesor => i5-2400 (200 zł)
Płyta => Asus P8H61, MSI H61M-P20 lub P31 itp. (200 zł)
RAM => 2 x 2 GB 1333MHz (150 zł)
Grafika => GTX 1050 (500 zł)
+nowe
Zasilacz => Corsair CX450 450W (200 zł)
HDD => Toshiba P300 1TB (200 zł)
Obudowa => SPC Brutus M10 (100 zł)

np.
CPU+mobo Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
RAM Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Obud. HDD Zasil.Grafa Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Razem ok. 1700 zł
Czarna lista zasilaczy + lista polecanych --> KLIK



  • Reklama

Wróć do „Sprzęt komputerowy”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości