Problem z monitorem Acer AL1711

Wszystkie sprawy związane z samym sprzętem komputerowym
Dynia470

Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 19 lip 2009, 17:10

Problem z monitorem Acer AL1711

Post19 lip 2009, 17:11

Witam. Mam, pewien problem ze swoim 17 calowym monitorem Acer AL1711. Monitor, dzialal caly czas prawidlowo, lecz pewnego razu po wlaczeniu kompa, zapalila sie zielona lampka tak jak zawsze, przez 2 sekundy obraz byl, i zniknal, monitor sie nie wylaczyl, lecz tak jakby nie bylo polaczenia z kompem, swieci pomaranczowa lampka, czyli monit jest w spoczynku. I tak jest do dzis. Komp na 100 procent ok, bo na innym wystepuje ten sam blad, kabel VGA, dobry bo pod innym monitkiem dziala. Teraz pod kompem, mam stary monitor CRT, i dziala bez problemu. Ktos moze wie co jest nie tak ? Co mam zrobic ? Bo troche mi szkoda tego monitorka, gdzyz lezy teraz bezuzyteczny, a ja mam stary Philipsa CRT :/. Prosze o porady i z gory dziekuje smilies/wink.gif


Sorry, za brak polskich znakow, ale mam niemiecka klawiature smilies/smile.gif



Pozdrawiam

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Problem z monitorem Acer AL1711

Post19 lip 2009, 19:07

Niestety wygląda na uszkodzenie monitora. My tu raczej nic nie wymyślimy, no chyba że się mylę, ale wątpię. Tylko serwis, może jakiś bezpiecznik poszedł.
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)

Awatar użytkownika
adax

Użytkownik
Posty: 65
Rejestracja: 10 kwie 2009, 11:47
Lokalizacja: Kutno

Problem z monitorem Acer AL1711

Post05 sie 2009, 01:14

Tylko serwis, może jakiś bezpiecznik poszedł.

Jak by poszedł bezpiecznik, wg mnie by się nie włączał wcale, ale się nie mądrze bo żaden ze mnie elektronik, przywrócić monitor do ustawień fabrycznych i sprawdź.
Pozdrawiam! adax| TechNet Member



  • Reklama

Wróć do „Sprzęt komputerowy”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości