Problem z pendrive ADATA UV128

Wszystkie sprawy związane z samym sprzętem komputerowym
Grisza1984

Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 22 sty 2016, 19:04

Problem z pendrive ADATA UV128

Post08 lis 2016, 10:30

Witam
Problem pojawił się nagle, ponieważ pendrive działał bez problemu, kolega wgrał na niego obrazy gry i wyciągnął z PC. Gdy chciał coś dograć na niego już nie działał. Co dziwne system Windows widzi go jako nieznany dysk z 0 MB i statusem niedostępnym a wchodzą do CMD->DISKPART widać go jako dysk 1 z 57GB (dołączam zrzuty).
Zrzut z CMD->DISKPART: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Zrzut z okna Windows: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Zrzut z ChipGenius: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Jest to pendrive ADATA UV128 64GB USB3.0
VID= 125F PID=DB8A

Próbowałem różnymi programami i itp w sumie żaden go nie widzi, nie wykrywa.

Prosze o pomoc.

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Problem z pendrive ADATA UV128

Post08 lis 2016, 22:24

Ja mam osobiście uraz do Adaty i jej pamięci, trzy peny po gwarancji kolejno padły. Kolejny raz już nie dawałem.

Ale mniejsza z tym, zrób mu zerowanie w hdd guru low level format albo bootice. Jak nie to poszukamy czegoś bardziej wrednego.
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)

Grisza1984

Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 22 sty 2016, 19:04

Problem z pendrive ADATA UV128

Post09 lis 2016, 09:25

Byłem dziś dopytać się w Auchan bo tam kupowałem tego pendrive ADATA co muszę dostarczyć by reklamować sprzęt, co w tym najgorszego paragon ale udało mi się wynegocjować że wyciąg z konta bo kartą płaciłem. Co do opinii to fakt też powiem ostatni raz kupiłem pendrive ADATA, to samo tyczy się Samsunga jeśli chodzi o sprzęt bo marna jakość (masówka).

Najgorsze w tym wszystkim że oba programy go całkiem nie widzą: hdd guru low level format albo bootice, tak jakby w sumie całkowicie coś padło od prawidłowego wykrywania w Windows. Próbowałem szczerze tyle tych programów że skończyły mi się pomysły na naprawę.

Pisząc do ADATA otrzymałem tylko odpowiedź że mogę wysłać pendriva do Tajwanu w celu naprawy/wymiany. Śmieszy mnie bo po co oddział jakiś w Polsce jak oni tu nic nie naprawiają/wymieniają.



  • Reklama

Wróć do „Sprzęt komputerowy”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości