Problem ze skanerem

Wszystkie sprawy związane z samym sprzętem komputerowym
lukaszrygal

Użytkownik
Posty: 101
Rejestracja: 17 lis 2015, 20:35

Problem ze skanerem

Post31 gru 2016, 17:51

Niby problem ze sterownikami,ale w menedżerze zadań sprawdzałem i wygląda na to,że sterowniki aktualne,czyli że jeszcze nie ma nowszej wersji co jakiś czas WIA blokuje mi np. funkcje skanowania dokumentu pomaga jedynie odinstalowanie sterowników i zainstalowanie ponowne z płyty dołączonej do opakowania po kupnie takiego skanera.Model skanera to J4110DW.

Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Ostatnio zmieniony 31 gru 2016, 17:51 przez LupeR, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Dodałem film z PW ;)

Awatar użytkownika
leon1956

Ekspert
Posty: 775
Rejestracja: 08 gru 2009, 13:47
Lokalizacja: Stamtąd

Problem ze skanerem

Post31 gru 2016, 21:01

Witam.
Po pierwsze , Brother J4110DW to nie skaner a tzw. urządzenie wielofunkcyjne.
Po drugie , sam posiadam Brothera i jest do niego oprogramowanie czyli sterowniki itd.
Za pomocą programu Brother Control Center można wejść na na stronę producenta i tam uzyskać wiele informacji i najnowsze oprogramowanie a nie przez menedżera zadań.
Tu masz adres strony Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Możesz pobrać najnowsze oprogramowanie odpowiednie dla twojego systemu.
Przedtem oczywiście odinstalowujesz starsze sterowniki i etc.
Złośliwość jest podstawą wszelkiej znajomości i przyjaźni z osobnikami rodzaju ludzkiego . Dowodzi inteligencji i zainteresowania drugą osobą .

lukaszrygal

Użytkownik
Posty: 101
Rejestracja: 17 lis 2015, 20:35

Problem ze skanerem

Post31 gru 2016, 22:00

Na szczęście problem chyba został rozwiązany Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników wystarczyło ustawić jakoś ręcznie bez odinstalowania sterowników wgranych przez płytę CD.Co do komputera,który automatycznie się resetuje to już zupełnie inny temat do rozmowy lepiej trzymać się tematu.Być może masz jakiś komunikator Skype albo Gadu-Gadu,którego już dawno nie używam obecnie używam Skype'a to może pogadamy sobie tam.

Awatar użytkownika
leon1956

Ekspert
Posty: 775
Rejestracja: 08 gru 2009, 13:47
Lokalizacja: Stamtąd

Problem ze skanerem

Post01 sty 2017, 12:51

Używam Skype'a i jestem dostępny w większości czasu . Wysyłam PW .
Złośliwość jest podstawą wszelkiej znajomości i przyjaźni z osobnikami rodzaju ludzkiego . Dowodzi inteligencji i zainteresowania drugą osobą .



  • Reklama

Wróć do „Sprzęt komputerowy”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości