uszkodzony zapis dvd(chyba aspi)

Wszystkie sprawy związane z samym sprzętem komputerowym
vaderviadro

Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 13 cze 2009, 13:55

uszkodzony zapis dvd(chyba aspi)

Post13 cze 2009, 13:57

Mam nagrywarkę samsung
TSSTCORP CDDVDW SH-S202H SB01 0
FM0133N UCZ371F 2.0B 0
próbuje wypalić płytkę
DVD extreme fieldshield x16SPEED ultra compatybile read
Problem pojawił się miesiąc temu kiedy próbowałem wypalić kolejna płytkę dvd(takie same jak teraz, bo mam paczke z 30dvd) nagle przestał czytać czyste i pokazywać je jako puste cd. Z nagrywarki nie korzystam często, a dzisiaj znowu problem powrócił bo teraz znowu chce wypalić dvd.

EDIT
Przypomniało mnie się że problem pojawił się po nagraniu filmu w alcoholu( z ktorego korzystam od bardzo długo i wcześniej nie miałem takich problemów)
Ostatnio zmieniony 13 cze 2009, 21:35 przez vaderviadro, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

uszkodzony zapis dvd

Post13 cze 2009, 14:02

Najpierw usuń na razie Alcohola i zobacz co się będzie działo.

Jak nie zadziała, wykonaj punkt 3c oraz 4: Zniknięcie napędu, problemy z nagrywaniem itp
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)

vaderviadro

Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 13 cze 2009, 13:55

Re: uszkodzony zapis dvd

Post13 cze 2009, 21:33

Wykonałem juz wszystkie pkt, ale problem nadal pozostał. Mam problem z 3d. Wszędzie pisało not installed wiec utworzyłem plik run.bat jednak piki WOWPOST.EXE i WINASPI.DLL nadal mam nie zainstalowane.
Sprawdziłem jeszcze nagrywarkę w linuxsie i tam normalnie działa wiec to żadne mechaniczne uszkodzenie.

koleś git

VIP
Posty: 912
Rejestracja: 05 maja 2009, 15:57
Lokalizacja: Włocławek
Kontaktowanie:

uszkodzony zapis dvd(chyba aspi)

Post13 cze 2009, 22:15

wątpię żeby pomogło, ale możesz spróbować, w menedżerze rejestru wejdź w [HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\Explorer] i zobacz czy nie masz coś tam typu "notypecdburning" , ale sam miałem ten wpis i się nagrywało
Pozdrawiam, koleś git

vaderviadro

Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 13 cze 2009, 13:55

uszkodzony zapis dvd(chyba aspi)

Post14 cze 2009, 00:18

loool... nie ma takiego wpisu i nadal źle działa. Co ciekawe wypaliłem płytke dvd na próbe z sciagnietego ashampo i wypalił, jednak w oknie mój komputer jak nie pokazuje płyt dvd to nadal nie pokazuje. Ale skoro wypala teraz programu to czemu nadal nie działa z exploratora windowsa??



  • Reklama

Wróć do „Sprzęt komputerowy”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości