Verifying DMI Pool Data...

Wszystkie sprawy związane z samym sprzętem komputerowym
Awatar użytkownika
pawcza

Użytkownik
Posty: 81
Rejestracja: 10 lut 2009, 12:33
Lokalizacja: Gdynia

Verifying DMI Pool Data...

Post09 mar 2009, 23:23

Dzisiaj kupiłem nową płytę główną : Gigabyte M52L-S3 , 2 kości ramu 2GB i Procka AMD Phenom 9650. Miałem kilka problemów z podłączaniem tego sprzętu ale z pomocą tego forum oraz metodzie "prób i błędów" udało mi się. Kiedy już włączam komputer na pierwszym ekranie można zobaczyć napis " Verifying DMI Pool Data". Wcześniej ( na starym sprzęcie) też to zauważałem ale napis był tam przez sekundę lub nawet mniej . Teraz widzę go przez 5-6 sekund po czym wszystko elegancko się włącza. Dodam jeszcze, że wcześniej przed tym wyskakiwał mi komunikat o tym, że w biosie mam źle ustawiony zegar, ale po zresetowaniu i po napisie Verifying DMI Pool Data. AMD Samo coś ustawiło ( był o tym komunikat). No i zostałem z tym napisem długo mnie nie opuszczającym . Jakieś pomysły?
League Of Legends NA, Lmmo.

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Verifying DMI Pool Data...

Post10 mar 2009, 11:00

Wyłącz w Biosie kontroler SATA i RAID jeżeli ich nie używasz.
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)

Awatar użytkownika
pawcza

Użytkownik
Posty: 81
Rejestracja: 10 lut 2009, 12:33
Lokalizacja: Gdynia

Verifying DMI Pool Data...

Post10 mar 2009, 18:35

Nie mogę tego znaleźć ale gdy na pierwszy odczyt ustawiłem CD-ROM już się tak długo nie ładuje. Ale jest inny problem przy włączaniu komputera wyskakuje : Warning! Now System is in Safe Mode. Please re-setting CPU Frequency in CMOS Setup. jak mniemam CMOS = BIOS, ale w BIOSIE max zegar to 500Mhz więc jak to zrobić ??? nowy bios?
League Of Legends NA, Lmmo.

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Verifying DMI Pool Data...

Post10 mar 2009, 18:50

Załaduj w Biosie ustawienia zoptymalizowane. Wybierz Load Optimized Defaults, a jak nie ma to w zakładce Exit -> Load Default Settings (lub podobnie w zależności od Biosu), potem ponownie poprzednie zmiany w biosie i zapisz wszystko.
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)



  • Reklama

Wróć do „Sprzęt komputerowy”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości