sterowniki kamerki laptopa

Wszelkie problemy komputerowe, których nie można jednoznacznie sklasyfikować do wybranego działu
jerz

Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 22 kwie 2017, 19:07

sterowniki kamerki laptopa

Post22 kwie 2017, 21:13

po którymś tam up-datowaniu Windowsa 10 obrazek z kamerki zainstalowanej fabrycznie w ASUSie K 50I wywrócił się do góry nogami - o 180 stopni - podjąłem próby szukania ale nawet po ściągnięciu (i zapisaniu) sterownika, który wydawał mi się odpowiedni, po komendzie "uruchom" pojawia się komunikat, że otwarcie pliku z rozszerzeniem .INI nie jest możliwe, nie wiem dlaczego, inne pliki z tego sterownika z rozszerzeniem .exe też się nie otwierają , z tym samym komunikatem, natomiast pliki tekstowe otwierają się ale to przecież nic nie daje, proszę o pomoc w wyszukaniu właściwego sterownika i sposobu jego zainstalowania;
w Identyfikatorze Sprzętu mego kompa mam następujące dwa sterowniki do USB camera;
USB\VID_13D3&PID_5130&REV_1211&MI_00
USB\VID_13D3&PID_5130&MI_00
będę wdzięczny za wszystkie podpowiedzi - jerz

-- 22 kwi 2017, 21:13 --

Po uaktualnieniu Widowsa 10 obraz z kamerki wywrócił się o 1280 stopni,
w Identyfikatorze Sprzętu mego kompa mam następujące dwa sterowniki do USB camera;
USB\VID_13D3&PID_5130&REV_1211&MI_00
USB\VID_13D3&PID_5130&MI_00
będę wdzięczny za wszystkie podpowiedzi co z nimi zrobić, żeby powrócił normalny obraz - jerz


  • Reklama

Wróć do „Problemy”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości