ATI Sapphire Radeon 2600XT AGP - Problem ze sterownikiem ?

Szukasz sterownika do komputera lub programu do obsługi urządzenia, pisz tutaj
Adren

Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 04 cze 2009, 23:41

ATI Sapphire Radeon 2600XT AGP - Problem ze sterownikiem ?

Post04 cze 2009, 23:42

Witam,

Tutaj po raz kolejny ja smilies/szczerbaty.gif. Przejdźmy do sedna sprawy, mam wrażenie, iż durny Windows nie wykrywa mi karty, bo przy instalacji sterownikół (Hotfixy Cel~ 8.6) i przy każdych innych wyskakuje, że ów sterownik nie przeszedł pozytywnie testów Windows XP i może to uszkodzić system, no nic, raz dałem anuluj, potem, jeszcze raz wyskoczyło to okienko, a na końcu wyskoczyło, że nie posiadam owej karty, czyt. Radeon 2600 XT. Zdziwiony zainstalowałem już te sterowniki, i znowu okienko, że testy negatyw, to zaznaczyłem pomiń, ok, wszystko się zainstalowało i teraz poprosiło mnie o restart komputera, ja się zgodziłem i tak, jest ekran logowania, o git, działa, wybieram użytkownika, loguje się i czarny ekran, widzę tylko kursor na środku ekranu i to wszystko. Za drugim razem (po restarcie), już nawet nie mam ekranu logowania, tylko czarny ekran z kursorem na środku. Zastanawiałem się co może być przyczyną, a w między czasie odświeżyłem instalkę, tzn. z płyty Winzgrozy ofc. Potem znowu znalazłem inne sterowniki, ściągnałem je, chciałem zainstalować i znowu ten sam problem... Poirytowany szukałem innych, w końcu, kiedy coś się znalazło, cały czas ten sam problem, mocno "zdenerwowany" zainstalowałem owe sterowniki i był taki sam problem, co wcześniej, czyli czarny ekran. Co ciekawe, wszystko jest w porządku jeśli chodzi o Kubuntu i OpenSUSE, tj. znalazłem sterowniki i teraz właśnie piszę z Kubuntu. Jestem bardzo mocno zdenerwowany, bo nie wiem co w tej sytuacji robić, pisać do gościa, że mi sprzedał, bubla, wysłać na gwarancję, czy po prostu szukać innych sterowników. Co do tego ostatniego, przeszukałem całe Google, nic nie znalazłem ciekawego (albo wygasły link, albo nie podany). Szukałem też czy ktoś miał chociaż podobny problem do mojego, znalazło się pare, ale to dopiero gdy włączali grę, a ja nawet nie mogę się spokojnie zalogować, czyli jednym słowiem d***. Gorąco proszę Was o pomoc, bo jestem mocno zdesperowany.

Pozdrawiam
Adren

Awatar użytkownika
seba86mu

VIP+
Posty: 9744
Rejestracja: 13 lis 2008, 18:07
Lokalizacja: Sosnowiec

ATI Sapphire Radeon 2600XT AGP - Problem ze sterownikiem ?

Post05 cze 2009, 00:16

Nie przejmuj się komunikatem, że sterownik nie przeszedł testów zgodności. Wybieraj "Mimo to kontynuuj".
Pamiętaj, że zawsze przed instalacją nowego sterownika najpierw musisz odinstalować poprzedni:
(Start -> Panel sterowania -> Dodaj/Usuń programy -> ATI DISPLAY DRIVERS /usuń/)
Po zakończeniu deinstalacji uruchom ponownie komputer.

Jeżeli nadal nie będzie poprawy, to pobierz program Everest Ultimate Edition.
Otwórz program -> Komputer -> Podsumowanie -> spisz informacje z pozycji:
-> Nazwa płyty głównej
-> Mikroukład płyty głównej



  • Reklama

Wróć do „Sterowniki”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości