brak sterownika PCI-windows xp

Szukasz sterownika do komputera lub programu do obsługi urządzenia, pisz tutaj
wiola552

Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 21 lut 2009, 14:35

brak sterownika PCI-windows xp

Post21 lut 2009, 14:39

Witam,
To znowu ja mam problem ze sterownikiem PCI <w menadrzeże urzadzen mam wykrzyknik> mimo to ze zaisnatowałam sterwoniki płyty głownej gigabyte MPC61 nadal wykrzyknik jest, a wiec tym samym nie mam dzwieku ;/ W kontrolerach dzwieku jest ok bo pisze ze działa poprawnie a wiec za pewne magistrala mnie do niego nie dopuszcza ;/ prosze o pomoc ... A i jeszcze jeden mankament a mianowicie mam wykrzyknik przy sprzecie "NVidia network bus enumerator" ;/ help me

Awatar użytkownika
mint1991

Globalny Moderator
Posty: 758
Rejestracja: 26 lis 2008, 22:37
Kontaktowanie:

brak sterownika PCI-windows xp

Post21 lut 2009, 14:59

jak sterowniki są na płycie CD tom włóż ją do napędu następnie PPM na pozycję ze znakiem zapytania i aktualizuj sterownik następnie wybierz opcję żeby przeszukał napęd w poszukiwaniu sterowników. jak nie masz na płycie, a na dysku to wybierz ręcznie lokalizację sterownika :)
Nigdy Nie Patrz Wstecz I Tak Nie Będzie Tak Jak Było Kiedyś...
Obrazek
Otrzymałeś od nas pomoc? Podoba Ci się to forum? - Poleć nas znajomym.

Teoria - wszystko wiemy, ale nic nie działa.
Praktyka - wszystko działa, ale nie wiemy dlaczego.
My łączymy teorię z praktyką - nic nie działa i nikt nie wie dlaczego. :D

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

brak sterownika PCI-windows xp

Post21 lut 2009, 18:06

MPC61 to nie model płyty. Uruchom Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Z sekcji Komputer->Podsumowanie, spisz:
- Nazwa płyty głównej
- Mikroukład płyty głównej
- Multimedia
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)

wiola552

Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 21 lut 2009, 14:35

brak sterownika PCI-windows xp

Post21 lut 2009, 20:11

Witam. rozczaruje Was ale rozwiaząłm ten problem.. wolałam sama kminic bo wiedzałam ze wypowiedzi osob "znajacych" sie na tym beda tak ubogie... i albo beda odp pytaniem na pytaniem albo rzuca sterownikiem "z ****" jak to sie mowic... ale mimo wszytko dzieki.. mysle ze na to nikt z was by nie wpadł <zaskomplikowny proces> ;) POZDRAWIAM <wzruszona> a i jeszcze dodoam ze to nie na moim kompie było tylko na zdalnym oddalonym 400km ode mnie ;) .... poradziłam sobie <genialna> papapapa spadam <ostatki>


Tak, oczywiście, tylko jakbyś nie uzyskała informacji przez GG jak połączyć się zdalnie z innym kompem to byś guzik zrobiła :P
Na przyszłość, bardzo proszę nie obrażać innych forumowiczów, każdy stara się jak może.
Jeszcze jedna sprawa, jeżeli uda się rozwiązać dany problem, zawsze piszemy w jaki sposób dokonało się tego.
rokko

Awatar użytkownika
mint1991

Globalny Moderator
Posty: 758
Rejestracja: 26 lis 2008, 22:37
Kontaktowanie:

brak sterownika PCI-windows xp

Post21 lut 2009, 20:19

Język polski jest pięknym językiem więc używaj polskich znaków. Napisz jak rozwiązałaś ten problem.
Nigdy Nie Patrz Wstecz I Tak Nie Będzie Tak Jak Było Kiedyś...
Obrazek
Otrzymałeś od nas pomoc? Podoba Ci się to forum? - Poleć nas znajomym.

Teoria - wszystko wiemy, ale nic nie działa.
Praktyka - wszystko działa, ale nie wiemy dlaczego.
My łączymy teorię z praktyką - nic nie działa i nikt nie wie dlaczego. :D

wiola552

Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 21 lut 2009, 14:35

brak sterownika PCI-windows xp

Post22 lut 2009, 20:16

rokko czy ja z toba kiedys gadalam?? jakos po nicku cie nie kojarze... a jesli chodiz juz o jakakolwiek pomoc.. z waszej strony ;/ to była znikoma bo filmik zdalnego znalażłam na necie ;) wiec sie niee podniecaj za bardzo. pozdrawiam


Po pierwsze, na forum piszemy w języku polskim, na przyszłość używaj polskich znaków. Nie zastosowanie się do zasad panujących na forum będzie skutkowało konsekwencjami w postaci ostrzeżenia.
Po drugie, proszę nie zaśmiecać forum takimi wypowiedziami.

Jako, że problem rozwiązałaś temat blokuję.

rokko



  • Reklama

Wróć do „Sterowniki”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości