GA-MA790X-DS4

Szukasz sterownika do komputera lub programu do obsługi urządzenia, pisz tutaj
Alfadres

Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 29 lip 2009, 23:40

GA-MA790X-DS4

Post30 lip 2009, 00:42

Proszeę o pomoc od 5 dni nie mogę poradzić sobie z głosem :oops: podam tak:

moja płyta główna to GA-MA790X-DS4 na stronie producenta ściągłem te sterowniki ale nic nie ma.

karta dźwiękowa to ATI Radeon HDMI@ATI RV770-High Definition Audio Controller .

Nie wiem co może być za przyczyna tego zainstalowałem sterownik najnowszy R 2.29 chipsety też instalowałem :evil:

A w menadżerze urządzeń mam tak:[url][URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/212f77e47a474ce4.html]Obrazek[/url][/url]

Może jakieś programy albo inne sterowniki albo poprawki mnie blokują i nie mogę tego zainstalować sam nie wiem a formata nie chce mi się robić

Awatar użytkownika
seba86mu

VIP+
Posty: 9744
Rejestracja: 13 lis 2008, 18:07
Lokalizacja: Sosnowiec

GA-MA790X-DS4

Post30 lip 2009, 02:02

Alfadres pisze:karta dźwiękowa to ATI Radeon HDMI@ATI RV770-High Definition Audio Controller

To układ dźwiękowy zintegrowany z Twoją kartą graficzną. Nie bierz go pod uwagę.

Najpierw zainstaluj ten sterownik do chipsetu płyty głównej.
Po zakończeniu instalacji uruchom ponownie komputer.
Następnie zainstaluj Microsoft UAA Bus Driver KB888111.
Po zakończeniu instalacji uruchom ponownie komputer.
Następnie zainstaluj ten sterownik do karty dźwiękowej.
Po zakończeniu instalacji uruchom ponownie komputer.

W razie problemów z instalacją sterownika do karty dźwiękowej przeczytaj artykuł -> Instalacja sterownika do karty dźwiękowej HD (High Definition Audio Controller), a konkretnie drugi opisany w nim sposób.

Wejdź w:
Start -> Panel sterownia -> Dźwięki i urządzenia audio -> zakładka "Audio" -> w pozycji "Odtwarzanie dźwięku" sprawdź, czy jest wybrana Twoja karta dźwiękowa (Realtek HD Audio). Jeżeli nie, to wybierz ją -> Zastosuj, Ok.



  • Reklama

Wróć do „Sterowniki”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości