Poszukiwanie odpowiednich sterowników internetowych

Szukasz sterownika do komputera lub programu do obsługi urządzenia, pisz tutaj
Awatar użytkownika
Niezauwazalny

Użytkownik
Posty: 212
Rejestracja: 30 cze 2015, 11:15

Poszukiwanie odpowiednich sterowników internetowych

Post05 wrz 2015, 19:50

Witam,internet jako tako działa,lecz korzystam z VPN i od tygodnia mam problemy z nawiązywaniem połączeń z programu korzystam od lutego bieżącego roku nigdy wcześniej nie miałem takich komplikacji,po konsultacji z pomocą klienta programu na live chacie,zaproponował reinstalację sterowników internetu,ponieważ gdy chciałem zmienić dns w "Protokole internetowych nr 4 (TCP/IPv4) okazało się nie jest on w ogóle zainstalowany.... Korzystam z modemu HUAWEI Mobile Connect 3G,internet od t-mobile,system Windows 10.Jest to bardzo denerwujące bo muszę kilkakrotnie nawet czasem więcej wyjmować modem,resetować system,program i próbować aż załapie dobre połączenie.Bez VPN nie wyobrażam sobie internetu... :(

Menadżer urządzeń karty sieciowe:

Obrazek

edit:

czy może pomoże zwykłe wyszukanie aktualizacji sterowników online przez menadżer urządzeń....??

-- 05 wrz 2015, 17:09 --

Pomoże ktoś czy mam czekać ze 4 tygodnie i 7 nocy? :cry:

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Poszukiwanie odpowiednich sterowników internetowych

Post05 wrz 2015, 22:02

HUAWEI Mobile Connect 3G to raczej nie jest jego nazwa, nie model. To tylko ogólna nazwa na wszystkie modemy tej firmy. Jak chcesz sterowniki to potrzeba konkretnego modelu. Musi być podany na etykiecie na nim samym. Być może w środku jak ma ściąganą klapkę. Inaczej nie znajdzie się nic.
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)



  • Reklama

Wróć do „Sterowniki”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości