Problem ze sterownikami/ czasami bluescreeny

Szukasz sterownika do komputera lub programu do obsługi urządzenia, pisz tutaj
lesnystwor

Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: 06 lip 2014, 00:07

Problem ze sterownikami/ czasami bluescreeny

Post06 lip 2014, 00:48

witam, piszę ponieważ chciałem zapytać, jeśli mam kartę graf. ASUS radeon hd5670, to stery do grafy ( na plytce, przestarzałeeeeeeeeeeeeeee, od asusa) ściągać od asusa ( też przestarzałe ze str, trzeba w necie szukać ) czy od ATI??

tak samo plyta glowna : asrock FM2A88X+killer
stery z płyty przestarzałe...a ze str producenta jak pościagam wszystko to nadal mi czegoś brakuje, a(to czego brak to jest w sterach do procka od AMD, jakieś tam USB 3.0 i coś tam jeszcze..)

czasami zdarzają się mi bluescreeny... aktualizuje regularnie Windows update ( mam win7 64b proffesionall)
dziś zaczołem używać programu Driver identifier... znalazł parę aktualizacji więc zacznę ję ściągać

Awatar użytkownika
djkamil09061991

Globalny Moderator
Posty: 8250
Rejestracja: 18 lut 2009, 11:54
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Problem ze sterownikami/ czasami bluescreeny

Post06 lip 2014, 01:58

lesnystwor pisze:witam, piszę ponieważ chciałem zapytać, jeśli mam kartę graf. ASUS radeon hd5670, to stery do grafy ( na plytce, przestarzałeeeeeeeeeeeeeee, od asusa) ściągać od asusa ( też przestarzałe ze str, trzeba w necie szukać ) czy od ATI??

To zależy od grafy, jeśli jakas starsza to przewaznie na stronie producenta są stabilne i pewnie starsze.Jednak w nowszych grafach lepiej te ze strony Ati bo naprawiają problemy w grach nowych i takie tam :)

lesnystwor

Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: 06 lip 2014, 00:07

Problem ze sterownikami/ czasami bluescreeny

Post06 lip 2014, 23:56

Kurde, dziś nad ranem bluecreen.. Plik ati. Cos tam .. Zainstaluje chyba te z plyty

-- 06 lip 2014, 13:56 --

o 3 nad ranem bluescreen podczas gry w Leagueoflegends
Probably caused by : atikmdag.sys ( atikmdag+1cd48a )

-- 06 lip 2014, 14:12 --

Kod: Zaznacz cały

http://sok4it.wordpress.com/2012/09/17/rozwiazanie-problemu-ze-serownikami-karty-graficznej-ati-atikmdag-sys/

spróbuje zrobić jak w tym linku :D

-- 06 lip 2014, 22:41 --

temat do usunięcia



  • Reklama

Wróć do „Sterowniki”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości