Sterownik do karty graficznej GIGABYTE RADEON 9550 problemy

Szukasz sterownika do komputera lub programu do obsługi urządzenia, pisz tutaj
Awatar użytkownika
Jagoda

Użytkownik
Posty: 132
Rejestracja: 23 lis 2008, 10:47

Sterownik do karty graficznej GIGABYTE RADEON 9550 problemy

Post08 lip 2010, 23:07

Błagam o pomoc, bo chyba zwariuję niedługo. Znajomemu spalił się zasilacz i płyta główna. To stary komp i na razie musi taki być. Kupiłam na Allegro MSI MS6712 KT4AV, zamontowałam i mam problem z właściwym sterownikiem do karty graficznej GIGABYTE RADEON 9550 model GV-R955128D. Instalowałam różne sterowniki i ze strony producenta
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników ( tu nie wiem którą wersję powinnam wybrać) i Omegi.
Efekt jest taki, że owszem instalują się, ale odtworzenie jakiegokolwiek filmu, czy to ze strony np. YT, czy filmu z płytki powoduje jakieś dziwne dźwięki z komputera i całkowite zamrożenie, pomaga tylko reset. Obawiam się czy nie jest czasem uszkodzony port AGP. Dziś zamontowałam kartę graficzną na PCI i jest ok. Zależałoby mi jednak na uruchomieniu karty kolegi i jeszcze raz chciałabym spróbować, tylko potrzebuję rady odnośnie wyboru sterowników do niej. System Win XP HE. Bardzo proszę o info, które powinnam zainstalować, żeby jeszcze raz sprawdzić działanie grafiki. :sciana:

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Sterownik do karty graficznej GIGABYTE RADEON 9550 problemy

Post09 lip 2010, 08:52

A sprawdzałaś czy sterowniki chipsetu płyty głównej są zainstalowane i aktualne? Może przeinstaluj je, w końcu to one zawiadują portem AGP.
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)

Awatar użytkownika
Jagoda

Użytkownik
Posty: 132
Rejestracja: 23 lis 2008, 10:47

Sterownik do karty graficznej GIGABYTE RADEON 9550 problemy

Post09 lip 2010, 12:51

Sterowniki chipsetu zawsze instaluję jako pierwsze. Instalowane były próbnie dwa; ze strony MSI i z Waszego download.
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników wersja 5.11A, starsza niż u Was, w dziale download jest 5.24A, o ile mnie pamięć nie myli. Którą polecasz? Proszę też o link do sterowników, bo już nie mam pojęcia które mam wybrać. Chcę przetestować jeszcze na obecnym systemie, bo i tak muszę go na nowo postawić. Na nowym wolałabym już nie śmiecić.

Awatar użytkownika
XMan

Globalny Moderator
Posty: 13385
Rejestracja: 30 lis 2008, 00:40

Sterownik do karty graficznej GIGABYTE RADEON 9550 problemy

Post09 lip 2010, 13:04

Zainstaluj nowszą wersję sterowników do płyty głównej.
Sterowniki do karty graficznej RADEON 9550 które możesz jeszcze sprawdzić :
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
/ odpowiednik ATI Catalyst 6.5 /
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Kto pyta - nie błądzi, kto szuka - znajduje.
Obrazek
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

hajtowy123

Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 19 kwie 2013, 14:01

Sterownik do karty graficznej GIGABYTE RADEON 9550 problemy

Post19 kwie 2013, 14:04

mam podobny problem , mam karte graficzną gigabyte GV-R955128D instalowałem już pełno sterowników z strony producenta i albo jakiś błąd wyskakuje na końcu albo nie działają , wie ktoś oco biega ?

Awatar użytkownika
seba86mu

VIP+
Posty: 9744
Rejestracja: 13 lis 2008, 18:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Sterownik do karty graficznej GIGABYTE RADEON 9550 problemy

Post19 kwie 2013, 14:43

hajtowy123, wypróbuj wersję Catalyst 5.8 => http://www.hotfix.pl/infusions/pro_down ... 0-p346.htm
Zainstaluj również .NET Framerowk 2.0 => Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Service Pack 3 oraz sterowniki do chipsetu płyty głównej zainstalowane ?



  • Reklama

Wróć do „Sterowniki”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości