Sterowniki, ja laik pogubiłem płyty ze ster

Szukasz sterownika do komputera lub programu do obsługi urządzenia, pisz tutaj
fake.user

Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 22 wrz 2016, 13:51

Sterowniki, ja laik pogubiłem płyty ze ster

Post22 wrz 2016, 14:07

Działam cały czas na XP SP3, bo maszyna ma jakieś 7 czy 8 lat. Na stronie MSI nie znalazłem nic do płyty głównej

msi k9n neo v2/v3 (ms-7369)

Poza tym mam kłopot z grafiką - pomimo zainstalowania Flash Playera poza YT nie mogę nigdzie odpalić filmu (czy to cda czy *****). Mam GF 8800 GS i zainstalowaną paczkę ster grafiki.

Poza tym: czy to normalne, żeby w menedżerze zadań Windows była Opera 9x z Użyciem Procesora od 30 000 K do 220 000 K ?

Coś tu jest mocno nie tak. Na pewno brak płyt ze sterownikami i moja bardzo niska wiedza.

Awatar użytkownika
leon1956

Ekspert
Posty: 775
Rejestracja: 08 gru 2009, 13:47
Lokalizacja: Stamtąd

Sterowniki, ja laik pogubiłem płyty ze ster

Post22 wrz 2016, 18:02

Witam .
Na stronie msi ( płyta K9N Neo V3 ) -->Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników jest program Live Update 6 . Skorzystaj z niego .
Opis Live Update 6
" MSI Live Update jest to użyteczna aplikacja do aktualizacji BIOSu oraz sterowników, pozwalająca na zaoszczędzenie czasu i ograniczenie ryzyka podczas aktualizacji. Użytkownicy końcowi mogą zainstalować program Live Update 5 dzięki dołączonej do produktu płycie CD lub ściągając aplikację ze strony MSI.

Właściwości
- Automatycznie wykrywa aktualizacje BIOSu/ sterowników/ VGA/ narzędzi
- Wsparcie dla Microsoft Windows 98SE/ME/2000/XP/Vista/7 32Bit "

Lub ze strony -->Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników wybierasz system i masz do pobrania sterowniki
Złośliwość jest podstawą wszelkiej znajomości i przyjaźni z osobnikami rodzaju ludzkiego . Dowodzi inteligencji i zainteresowania drugą osobą .



  • Reklama

Wróć do „Sterowniki”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości