ASUS TUF_spowolnione uruchamianie aplikacji + problem z Aura

Wszystko co dotyczy systemów operacyjnych Windows, Unix, Mac OS i innych
Awatar użytkownika
EiderSeek

Użytkownik
Posty: 40
Rejestracja: 29 lis 2016, 22:09
Lokalizacja: Warszawa

ASUS TUF_spowolnione uruchamianie aplikacji + problem z Aura

Post26 lip 2019, 12:34

Mam problem z laptopem ASUS TUF Gaming FX505DU R7-3750H/16GB/512+2TB z GF GTX 1660Ti, mam nadzieję, że ktoś z Was będzie w stanie mi pomóc.

Problem 1. Laptop odnotowuje na przycinki przy uruchamianiu aplikacji, nawet tych zainstalowanych na dysku ssd. Uruchamiają się, ale odczuwalne jest to, że ''mysli'' zanim aplikacja się otworzy. Ma to miejsce nawet bez obciążenia jakimiś poważniejszymi procesami i po wyłączeniu sporej ilości dodatkowych funkcji systemowych i upiększaczy. Najbardziej dziwi mnie to, że poprzedni laptop z i7 4702mq, 16gb Ramu ddr3 i GF GTX 760M na Windowsie 7 uruchamia aplikacje dużo szybciej i płynniej, a tutaj od samego początku aplikacje (czy to Steam, czy przegladarka) uruchamiają się kilkukrotnie wolniej.

Problem 2. Oprogramowanie Aura Sync odpowiadające za manipulowanie podświetleniem klawiatury w ogóle jej nie widzi pomimo kilkukrotnego przeinstalowania - w zakładce Aura w Armoury Crate nie ma żadnego dostępnego urządzenia i klawiatura stałe mieni się wieloma kolorami.


  • Reklama

Wróć do „Systemy operacyjne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości