BŁĄD APLIKACJI...

Wszystko co dotyczy systemów operacyjnych Windows, Unix, Mac OS i innych
Awatar użytkownika
pytajski

Stały bywalec
Posty: 105
Rejestracja: 10 sty 2013, 18:55
Lokalizacja: NYSA

BŁĄD APLIKACJI...

Post30 kwie 2014, 00:28

WITAM! Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu : po zainstalowaniu aplikacji zgodnie z instrukcją , przy jej odpalaniu, wyskakuje info: ,, Błąd aplikacji! - Instrukcja spod "0x01ff0a24'' odwołuje się do pamięci pod adresem "0x0000028c" . Pamięć nie może być "written".Kliknij ok aby przerwać działanie aplikacji! Kliknij anuluj aby rozpocząć debugowanie programu! Nie da się przy zastosowaniu tej drugiej opcji uruchomić programu. Czy jest to wynik działania systemu, czy błędnej instalacji aplikacji ? :doh: :doh: Pozdrawiam!
Pozdrawiam(zielony-pytaj)

Awatar użytkownika
lewy

Ekspert
Posty: 1462
Rejestracja: 15 gru 2009, 11:10

BŁĄD APLIKACJI...

Post30 kwie 2014, 00:36

Jaka to aplikacja? Tu wszystko może winić, system, aplikacja, inne programy, np zabezpieczające.

Awatar użytkownika
pytajski

Stały bywalec
Posty: 105
Rejestracja: 10 sty 2013, 18:55
Lokalizacja: NYSA

BŁĄD APLIKACJI...

Post30 kwie 2014, 00:46

Chodzi o Earth Google, kiedyś ją miałem- może jakieś pozostałości zostały? Program zabezp. (Malwarebytes) wyłączyłem i ...n i c . :(
Pozdrawiam(zielony-pytaj)

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

BŁĄD APLIKACJI...

Post30 kwie 2014, 22:26

Cześć, podaj nazwę z tego okienka, z jego paska. Bo może to nie earth problem dotyczy a blokuje jakaś inna aplikacja.
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)

Awatar użytkownika
pytajski

Stały bywalec
Posty: 105
Rejestracja: 10 sty 2013, 18:55
Lokalizacja: NYSA

BŁĄD APLIKACJI...

Post01 maja 2014, 15:47

Witam Cosik_Ktosik ,nazwę z okienka podałem w tytule,a dokładniej to okienko wygląda tak: " googleearth.exe - Błąd aplikacji W aplikacji wystąpił nieznany wyjątek programowy (0x06d007c) pod adresem 0x7c812aeb. " - Błąd ten wystąpił również po odinstalowaniu i ponownym pobraniu aplikacji z innego żródła.
Pozdrawiam(zielony-pytaj)

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

BŁĄD APLIKACJI...

Post01 maja 2014, 16:35

Wiem, że podałeś ale mógł to być błąd aplikacji współtowarzyszącej, stąd moje pytanie.

Oki, co proponuję:
1. Podaj smart dysku z programu HD Tune (zakładka Health)
2. Sprawdź pamięć programem Memtest86+

To dla sprawdzenia samego sprzętu.

3. Zobacz ile Masz pamięci wirtualnej i czy zarządza nią System.
4. Sprawdź ilość wolnej pamięci podczas uruchamiania tego programu w menedżerze zadań, zakładka Wydajność.

-- Cz, 1 maja 2014, 16:35 --

5. Kiedyś była jeszcze opcja gdzieś w panelu sterowania->system taka jak Włącz funkcję DEP dla wszystkich oprócz wybranych poniżej, tam się podawało aplikację powodującą błąd.
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)

Awatar użytkownika
pytajski

Stały bywalec
Posty: 105
Rejestracja: 10 sty 2013, 18:55
Lokalizacja: NYSA

BŁĄD APLIKACJI...

Post06 maja 2014, 23:30

Witam! Przepraszam COSIKI =KTOSIK,że dość długo nie odpowiadałem ale to z braku czasu.Zastosowałem Twoje zalecenia ( swoją drogą znowu się poduczyłem) i okazało się , że problem był w systemie z którego nieopacznie usunąłem cleanerem sterownik . Po uzupełnieniu wszystko hula. Dziękuję bardzo i pozdrawiam :clap: :D
Pozdrawiam(zielony-pytaj)



  • Reklama

Wróć do „Systemy operacyjne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości