Bootowalny pen z płyty twinload (windows xp)

Wszystko co dotyczy systemów operacyjnych Windows, Unix, Mac OS i innych
bubu_com

Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 17 lis 2012, 13:21

Bootowalny pen z płyty twinload (windows xp)

Post29 lis 2012, 11:31

Witam,

Chciałbym zapytać, czy można przygotować samodzielnie pena, z którego mógłbym zainstalować system z tzw. płyty twinload (dodawane były kiedyś do laptopów i PCetów na przełomie wprowadzenia Visty. Ci, którzy nie chcieli korzystać z preinstalowanej Visty, mogli wybrać XP przy instalacji).

Zainstalowałem już system z pena (mulitboot), który przygotowałem ze zwykłej płyty instalacyjnej XP i wszystko poszło gładko. Problem w tym, że to płyta od innego kompa i nie mogę tego systemu używać legalnie na tym laptopie, a klucza do visty z naklejki na laptopie oczywiście nie łyka.

Czy ktoś próbował czegoś takiego i może jakoś pomóc?

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

UPDATE


Przygotowałem bootowalnego pena. Skopiowałem pliki. Odpaliłem instalkę z systemu z pena i wyskoczyła prośba o Włożenie pierwszej płyty Twinload DVD :/
Nie wiem jak to ominąć, bo wszystkie pliki są na jednej płycie, z której robiłem tego pena :|
Do wyboru mam ok lub anuluj. Klikanie ok oczywiście nic nie daje - zero reakcji.


  • Reklama

Wróć do „Systemy operacyjne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości