Czy instalował ktoś z Was już Windows 10 obok Windows 7?

Wszystko co dotyczy systemów operacyjnych Windows, Unix, Mac OS i innych
100%

Użytkownik
Posty: 92
Rejestracja: 12 gru 2013, 22:38

Czy instalował ktoś z Was już Windows 10 obok Windows 7?

Post01 sie 2015, 21:57

Czy ktoś z Was już instalował najnowszy system na jednym dysku obok już istniejącego systemu Windows 7? Bo tak zamierzam jutro zrobić, wiem że są poradniki jak to zrobić i jest to możliwe ale chodzi mi czy ktoś już próbował? Dajcie znać.

Awatar użytkownika
Kaen1227

Stały bywalec
Posty: 435
Rejestracja: 21 cze 2014, 14:56

Czy instalował ktoś z Was już Windows 10 obok Windows 7?

Post01 sie 2015, 22:05

Ja nie próbowałem bo nie mam W 10.

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Czy instalował ktoś z Was już Windows 10 obok Windows 7?

Post01 sie 2015, 22:42

Raczej proponowałbym podzielenie dysku na partycje, ewentualnie wydzielenie z bieżącej trochę miejsca i tam utworzenie nowej. W pewnym momencie się systemy pogryzą.
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)

Awatar użytkownika
rokko

Administrator
Posty: 4082
Rejestracja: 23 lis 2008, 22:14
Lokalizacja: Myszków
Kontaktowanie:

Czy instalował ktoś z Was już Windows 10 obok Windows 7?

Post02 sie 2015, 10:04

Ja będę miał Win7 i Win10 na jednym kompie ale z racji UEFI 10-ka na dysku a Win7 będzie na wirtualnej maszynie. Generalnie to potrzebne mi to tylko do testowania aplikacji :) Jest to najbardziej praktyczne rozwiązanie.
Poradniki informatyczne »» Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Na stronie znajdziesz porady komputerowe a także informacje dotyczące technik promowania serwisów WWW, ciekawe narzędzia dla marketingowców. Zapraszam!

Promocja sklepów, Optymalizacja stron, Pozycjonowanie w Google »» kontakt<małpa>techformator.pl
W sprawach IT nie pomagam na PW

100%

Użytkownik
Posty: 92
Rejestracja: 12 gru 2013, 22:38

Czy instalował ktoś z Was już Windows 10 obok Windows 7?

Post02 sie 2015, 11:59

Tak jak pisałem czy ktoś już z Was próbował a nie zamierza :D Ja już po instalacji, system sam wykrywa drugi system i mamy fajna opcje wyboru który z systemów odpalić wszystko już w interfejsie nowego systemu. Sama instalacja bardzo prosta. Nawet sam sterowniki sobie pobrał. Ale i pojawił się problem z aktywacją. Ja się zapisałem ma darmową aktualizację. Ponieważ nie mogłem się doczekać aż ta ikonka u dołu w zasobniku mnie powiadomi że mogę już system zainstalować, sam sobie pobrałem narzędzie ze strony Microsoftu. Pobrałem obraz wypaliłem płytę i zainstalowałem obok Windows 7. Poszło dobrze do momentu kiedy chciałem sobie zmienić wygląd systemu a żeby to zrobić trzeba aktywować system. I jak myślałem że jak podam ten klucz z 7-ki to będzie dobrze ale niestety tak się nie stało i klucza nie akceptuję i pokazuję błąd

Kod: Zaznacz cały

 Kod błędu: 0xC004C003
A tu na tej stronie mamy podpowiedź co robić :D Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników



  • Reklama

Wróć do „Systemy operacyjne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości