Ile ustawić pamięci wirtualnej ?

Wszystko co dotyczy systemów operacyjnych Windows, Unix, Mac OS i innych
Awatar użytkownika
fusion

Użytkownik
Posty: 331
Rejestracja: 28 lut 2009, 21:44
Lokalizacja: Łódź

Ile ustawić pamięci wirtualnej ?

Post19 kwie 2009, 18:58

Witam :)
Chciałbym ustawić dobrze pamięć wirtualną.Normalnie ustawione mam w Windows Vista Ultimate na automatyczny.Czy jest to dobre ustawienie?Czy można jakoś lepiej ustawić pamięć wirtualną?Mam 4GB (800mhz) OCZ.Proszę o pomoc. ;)

Awatar użytkownika
me@djohnsc

Administrator
Posty: 1225
Rejestracja: 22 lis 2008, 19:28
Lokalizacja: Śląsk

Ile ustawić pamięci wirtualnej ?

Post19 kwie 2009, 19:03

Ja bym zostawił jak jest - na automatycznym. 4 GB to dużo więc możesz dać sobie 1 GB więcej nie trzeba, ale jak pisałem równie dobrze możesz zostawić na automatycznym

Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Awatar użytkownika
rokko

Administrator
Posty: 4082
Rejestracja: 23 lis 2008, 22:14
Lokalizacja: Myszków
Kontaktowanie:

Ile ustawić pamięci wirtualnej ?

Post08 gru 2010, 10:15

Czy jest to dobre ustawienie?

Według mojej opinii nie jest to dobre rozwiązanie. Można ustawić zmienny rozmiar lecz własnoręcznie zdefiniowany.

Czy można jakoś lepiej ustawić pamięć wirtualną?Mam 4GB

Moja propozycja dla 4GB RAM to:

Zmienny plik wymiany może przykładowo wynosić od 384 do 768 MB. Przy stałym pliku wymiany wartość ta może wynieść 512 lub w przypadku wysokiego użycia pamięci przez programy 768 MB. Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników to taki, którego rozmiar minimalny równy jest rozmiarowi maksymalnemu.
Poradniki informatyczne »» Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Na stronie znajdziesz porady komputerowe a także informacje dotyczące technik promowania serwisów WWW, ciekawe narzędzia dla marketingowców. Zapraszam!

Promocja sklepów, Optymalizacja stron, Pozycjonowanie w Google »» kontakt<małpa>techformator.pl
W sprawach IT nie pomagam na PW



  • Reklama

Wróć do „Systemy operacyjne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości