Instalowanie Visty...Poziom środowiska Windows Pe.

Wszystko co dotyczy systemów operacyjnych Windows, Unix, Mac OS i innych
kaczy0711

Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 08 mar 2009, 11:59
Lokalizacja: Biała Podlaska

Instalowanie Visty...Poziom środowiska Windows Pe.

Post08 mar 2009, 12:03

Jak zainstalować Windows Viste.Pomocy! :| Właczam płytę i mi wyskakuje że to może być tylko zainstalowane z poziomu środowiska windows pe?o co chodzi?opiszcie wszystko krok po kroku.Nigdy nie instalowalem systemu bo robił mi to kumpel ale to był XP.Czekam na szybkie odpowiedzi.

Awatar użytkownika
rokko

Administrator
Posty: 4082
Rejestracja: 23 lis 2008, 22:14
Lokalizacja: Myszków
Kontaktowanie:

Instalowanie Visty...Poziom środowiska Windows Pe.

Post08 mar 2009, 12:10

Instalację Visty należy przeprowadzić nie tak jak dotychczas było w trybie tekstowym lecz instalator musi być uruchomiony z poziomu środowiska Windows PE.

Instrukcja instalacji -> klik
Poradniki informatyczne »» Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Na stronie znajdziesz porady komputerowe a także informacje dotyczące technik promowania serwisów WWW, ciekawe narzędzia dla marketingowców. Zapraszam!

Promocja sklepów, Optymalizacja stron, Pozycjonowanie w Google »» kontakt<małpa>techformator.pl
W sprawach IT nie pomagam na PW

kaczy0711

Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 08 mar 2009, 11:59
Lokalizacja: Biała Podlaska

Instalowanie Visty...Poziom środowiska Windows Pe.

Post08 mar 2009, 12:13

dobra,ale jak te ustawienie w biosie zmienić?gdzie ten bios jest?sory ale nie jestem obczajony w temacie..:(

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Instalowanie Visty...Poziom środowiska Windows Pe.

Post08 mar 2009, 12:16

Do Biosu wchodzisz wciskając klawisz DEL lub F2 przy starcie komputera. Na pierwszym ekranie po starcie będzie napis Press DEL to Enter Setup, wciskasz i wchodzisz. Wybierz Advanced Bios Features->First Boot Device ustaw na CD/DVD Jeżeli nie ma Advanced Bios Features, wejdź do zakładki Boot->Boot Priority. Zapisz zmiany klawiszem F10. Na wszelkie pytania, odpowiedz Y (Yes).
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)



  • Reklama

Wróć do „Systemy operacyjne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości