Jak przywrócić pliki w windows 10 na pulpicie ?

Wszystko co dotyczy systemów operacyjnych Windows, Unix, Mac OS i innych
Darom82

Stały bywalec
Posty: 899
Rejestracja: 23 gru 2013, 21:00

Jak przywrócić pliki w windows 10 na pulpicie ?

Post11 mar 2016, 17:13

Włączyłem sobie program Privazer i ustawiłem wyczyść bez śladu wrażliwe katalogi i wybrałem folder lenovo oraz folder biblioteki.
Po chwili wszystko co miałem na pulpicie czyli moje ikonki, tapeta oraz pliki word o excel poznikały z pulpitu. Nie mogę teraz wejść nawet w menu start przez co nie mogę nawet komputera uruchomić ponownie. Czy może mi ktoś pomóc to naprawić ? chciałem przywrócić system do dnia 2 marca 2016, bo wtedy komputer działał mi dobrze. Innej daty przywrcania niemam. W ccleanerze wszedłem w przywracanie systemu i jak zaznaczę tę date to nie mogę przywrócić systemu :(
Czy może mi ktoś pomóc to naprawić tak żebym nic nie stracił ? Jestem wszędzie wylogowany na stronach i nawet firefoks mam skasowany, i musze od nowa ustawiać :(Możecie mi pomóc :?:
Miałem też na pulpicie plik word w którym miałem tabelke w formie listy z filmami. Da się to jakoś przywrócić ?
Wszystkie rzeczy mam na dysku, tylko poznikało mi wszystko z pulpitu.

Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22625
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Jak przywrócić pliki w windows 10 na pulpicie ?

Post11 mar 2016, 20:49

Darom82, aby przywrócić system przejdź do Mój komputer, potem właściwości, potem ochrona systemu, następnie przywracanie systemu i wybierz dostępny punkt i przywróć system... To będzie trwać bardzo dłuuuugo.

Na przyszłość: nie testuj na swojej dziesiątce różnych programów, które mogły działać na Windows 7.

Na wszelki wypadek nie usuwaj błędnych wpisów z rejestru, np. przy użyciu popularnego Ccleaner, bo wówczas możesz mieć problem z netem... Ja to przerabiałam, po zainstalowaniu pierwszej marcowej aktualizacji... Wówczas pomogło mi dopiero przywrócenie systemu...

Uważam że dziesiątka jest tak niestabilna, że nie należy w niej zanadto grzebać.

Aha, na pulpicie nie trzymaj żadnych ważnych plików.
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.

Awatar użytkownika
LupeR

Globalny Moderator
Posty: 2659
Rejestracja: 06 lis 2012, 01:48
Lokalizacja: K-g

Jak przywrócić pliki w windows 10 na pulpicie ?

Post11 mar 2016, 21:32

Według mnie już jest pozamiatane. Program ma opcje robienia kopii bezpieczeństwa rejestru i przywracania ale trzeba samemu to włączyć w ustawieniach przed czyszczeniem, ale swoich prywatnych danych i tak byś nie odzyskał. Zgaduję że ten katalog "lenovo" to był cały Twój profil. To zdjęcie powinno wszystko wyjaśnić:

Obrazek

Pozostaję tylko pogratulować odwagi.
Czarna lista zasilaczy + lista polecanych --> KLIK

Darom82

Stały bywalec
Posty: 899
Rejestracja: 23 gru 2013, 21:00

Jak przywrócić pliki w windows 10 na pulpicie ?

Post11 mar 2016, 22:00

Czyli nie odzyskam moich plików z pulpitu ? Tak, Lenovo to był mój profil. Ale nie widze żeby cos tam było w nim usunięte.

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Jak przywrócić pliki w windows 10 na pulpicie ?

Post13 mar 2016, 10:34

Kijowo Panie, kijowo, dane są zamazane, bo wybrałeś opcję bezpowrotnego czyszczenia. Może się uda coś odzyskać programem DMDE, przynajmniej idzie zobaczyć jak on widzi pulpit i czy wg niego jakieś dane tam jeszcze istnieją.
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)



  • Reklama

Wróć do „Systemy operacyjne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości