Logowanie Już po starcie Xp

Wszystko co dotyczy systemów operacyjnych Windows, Unix, Mac OS i innych
King89

Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 09 maja 2009, 08:06

Logowanie Już po starcie Xp

Post16 maja 2009, 13:43

Witam
mam pytanie, czy istnieje sposób by zalogować się do systemu XP ale już gdy wszystkie procesy się załadują i system bd gotowy do pracy?

zilustruje:

Właczam lapka, zostawiam go, system się ładuje w pełni, i dopiero wtedy wpisuje się hasło (nie trzeba czekać by wpisac hasło i dopiero wtedy zacyznają ładować sie wszystkie procesy)

może jakiś program?

system to Xp pro Sp3
Konto mam 1 tylko ja użytkuje


Dzieki

Awatar użytkownika
rokko

Administrator
Posty: 4082
Rejestracja: 23 lis 2008, 22:14
Lokalizacja: Myszków
Kontaktowanie:

Logowanie Już po starcie Xp

Post16 maja 2009, 14:16

Ale przecież nie zrobisz czegoś takiego ponieważ wiele programów ładowanych jest dopiero po przejściu procedury logowania, dopiero gdy wpiszesz usera i hasło, ładowane są aplikacje (procesy) przypisane danemu użytkownikowi.

Jak Masz jedno konto i nie zależy ci na bezpieczeństwie systemu, włącz funkcję autologowania.

Temat przenoszę do działu Systemy operacyjne.
Poradniki informatyczne »» Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Na stronie znajdziesz porady komputerowe a także informacje dotyczące technik promowania serwisów WWW, ciekawe narzędzia dla marketingowców. Zapraszam!

Promocja sklepów, Optymalizacja stron, Pozycjonowanie w Google »» kontakt<małpa>techformator.pl
W sprawach IT nie pomagam na PW

King89

Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 09 maja 2009, 08:06

Logowanie Już po starcie Xp

Post16 maja 2009, 14:28

Właśnie zalezy mi na bezpieczeństwie (więc wyłączenie tej opcji odpada)

Myślałem o jakimś programie, który zarząda hasła już po zalogowaniu procesów.

Istnieje takowy?

Awatar użytkownika
rokko

Administrator
Posty: 4082
Rejestracja: 23 lis 2008, 22:14
Lokalizacja: Myszków
Kontaktowanie:

Logowanie Już po starcie Xp

Post16 maja 2009, 15:16

Z tego co mi wiadomo nie ma takiego programu i nigdy nie będzie. Hierarchia uruchamiania systemu w Windows jest ściśle określona i nie można jej zmienić.

Tutaj Masz dokładnie wytłumaczone jak to się odbywa w systemach z rodziny Windows -> Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników, Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
Poradniki informatyczne »» Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Na stronie znajdziesz porady komputerowe a także informacje dotyczące technik promowania serwisów WWW, ciekawe narzędzia dla marketingowców. Zapraszam!

Promocja sklepów, Optymalizacja stron, Pozycjonowanie w Google »» kontakt<małpa>techformator.pl
W sprawach IT nie pomagam na PW

Awatar użytkownika
XMan

Globalny Moderator
Posty: 13385
Rejestracja: 30 lis 2008, 00:40

Re: Logowanie Już po starcie Xp

Post17 maja 2009, 00:01

Sprawdż Automatyczne logowanie w systemie Windows XP : viewtopic.php?f=16&t=1396
Kto pyta - nie błądzi, kto szuka - znajduje.
Obrazek
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników



  • Reklama

Wróć do „Systemy operacyjne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości