Naprawa systemu win7 lenovo thinkcenter

Wszystko co dotyczy systemów operacyjnych Windows, Unix, Mac OS i innych
artan1

Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 09 paź 2017, 09:52

Naprawa systemu win7 lenovo thinkcenter

Post09 paź 2017, 17:04

Witam, proszę o pomoc bo walczę już 3 dni z komputerem stacjonarnym Lenovo ThinkCenter z systemem win7 64bit. Mianowicie po kilku wyłączeniach prądu system przestał się uruchamiać - pojawia się logo windows potem wskaźnik myszki, próbuje coś tam ładować i nagle na chwilę niebieski ekran i restart lub bez pojawienia się bluescr restartuje się i uruchamia się z opcja do wyboru naprawy automatycznej systemu lub uruchomienia normalnego. Niestety ani uruchomienie naprawy automatycznej sytemu, uruchomienie go w trybie awaryjnym, uruchomienie z ostatnią poprawną konfiguracją nie przynosi sukcesu. Nawet polecenia typu: bootfix, bootmbr, chkdsk /r, sfc /scannow, dysk ratunkowy systemu windows 7 i próba naprawy kończą się fiaskiem. Gdyby nie to że na dysku mam Subiekta, Płatnika, Intercarsa i wiele jeszcze ważnych programów to zrobiłbym format, a tak proszę o pomoc, w razie potrzeby mogę wysłać odczyt SMART

wlisik

Użytkownik
Posty: 60
Rejestracja: 27 kwie 2013, 13:55

Naprawa systemu win7 lenovo thinkcenter

Post22 lis 2017, 18:40

=Ile razy na różnych forach mam powtarzać::

Nigdy nie wchodź w interesy z pojebańcami z ACPL.



  • Reklama

Wróć do „Systemy operacyjne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości