Pliki ISO, TORRENT, jak otwierać.

Wszystko co dotyczy systemów operacyjnych Windows, Unix, Mac OS i innych
Awatar użytkownika
pytajski

Stały bywalec
Posty: 105
Rejestracja: 10 sty 2013, 18:55
Lokalizacja: NYSA

Pliki ISO, TORRENT, jak otwierać.

Post03 cze 2013, 07:59

WITAM! Mam pytanie : Jak mogę otworzyć pliki typu ISO lub TORRENT w sys. WIN. ? Proszę o podpowiedż ,pozdrawiam ( zielony-pytaj)
Pozdrawiam(zielony-pytaj)

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Pliki ISO, TORRENT, jak otwierać.

Post03 cze 2013, 08:03

ISO śmiało możesz otworzyć poprzez program Winrar. Natomiast wypalisz je na płycie poprzez IsoBurn.

Do torrentów to są progamiki, np http://www.hotfix.pl/infusions/pro_down ... t-p287.htm
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)

Awatar użytkownika
pytajski

Stały bywalec
Posty: 105
Rejestracja: 10 sty 2013, 18:55
Lokalizacja: NYSA

Pliki ISO, TORRENT, jak otwierać.

Post04 cze 2013, 17:25

Dziękuję bardzo COSIK-KTOSIK ! Na CIEBIE zawsze można liczyć! POZDRAWIAM i życzę powodzenia! (zielony-pytaj)

-- 04 cze 2013, 17:25 --

WITAM COSIK_KTOSIK ! Mam w dalszym ciągu problem z odpaleniem plików typu ISO przez program WinRar. Pliki niby rozpakowane ale nie odpalają , wyskakuje info że zły format lub uszkodzone archiwum! Nie mogę sobie z tym poradzić ,bo jestem (zielony-pytaj) Proszę jeśli możesz o podpowiedż! POZDRAWIAM! :sciana:
Pozdrawiam(zielony-pytaj)

Awatar użytkownika
seba86mu

VIP+
Posty: 9744
Rejestracja: 13 lis 2008, 18:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Pliki ISO, TORRENT, jak otwierać.

Post04 cze 2013, 18:47

pytajski pisze:Mam w dalszym ciągu problem z odpaleniem plików typu ISO przez program WinRar. Pliki niby rozpakowane ale nie odpalają , wyskakuje info że zły format lub uszkodzone archiwum! Nie mogę sobie z tym poradzić ,bo jestem (zielony-pytaj) Proszę jeśli możesz o podpowiedż!

Plik obrazu (np. ISO) musisz zamontować w wirtualnym napędzie, aby go odpalić.

Wirtualny napęd możesz stworzyć programem Daemon Tools lub Alcohol 52%:
=> http://www.hotfix.pl/alcohol-52-free-in ... --a110.htm

Awatar użytkownika
pytajski

Stały bywalec
Posty: 105
Rejestracja: 10 sty 2013, 18:55
Lokalizacja: NYSA

Pliki ISO, TORRENT, jak otwierać.

Post04 cze 2013, 23:56

Dziękuję SEBA za podpowiedż ,pobrałem tą ',,wódkę" ale ja to mam chyba pecha albo jestem takim nieudacznikiem bo w tym programie stanąłem na kreatorze odczytu. Zgodnie z instrukcją zapisałem wszystkie dane i nie wyświetla się start (dalej) - nie mogę przejść do następnego okna! Co to za cholera? Przepraszam za natręctwo ale proszę znowu o poradę.POZDRAWIAM (zielony-pytaj) :(
Pozdrawiam(zielony-pytaj)

Awatar użytkownika
seba86mu

VIP+
Posty: 9744
Rejestracja: 13 lis 2008, 18:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Pliki ISO, TORRENT, jak otwierać.

Post05 cze 2013, 00:57

Wybierz Napędy wirtualne => z rozwijanej listy wybierz 1 => Ok
Po utworzeniu wirtualnego napędu może być wymagane ponowne uruchomienie komputera, więc zrób to.
Uruchom ponownie program.
Na dole będziesz miał listę napędów: Twój fizyczny oraz wirtualny, który przed chwilą utworzyłeś.
Na wirtualnym napędzie kliknij prawym przyciskiem myszki i wybierz Zamontuj obraz, następnie wskaż ręcznie plik obrazu ISO z lokalizacji na dysku twardym tam gdzie się znajduje.
Obraz zostanie zamontowany w wirtualnym napędzie. Powinien uruchomić się autorun, tak jakbyś wkładał płytę do napędu.
Jeżeli autorun nie wystartuje wejdź w Mój komputer i kliknij dwukrotnie na zamontowanym obrazie lub otwórz zawartość wirtualnego napędu, a potem odpal zawartość obrazu ISO plikiem setup.exe.

Awatar użytkownika
pytajski

Stały bywalec
Posty: 105
Rejestracja: 10 sty 2013, 18:55
Lokalizacja: NYSA

Pliki ISO, TORRENT, jak otwierać.

Post05 cze 2013, 01:22

SUKCES! Dziękuję bardzo MISTRZU SEBA za wyczerpującą i fachową podpowież! :D
Pozdrawiam(zielony-pytaj)



  • Reklama

Wróć do „Systemy operacyjne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości