Problem z przeglądarką Edge

Wszystko co dotyczy systemów operacyjnych Windows, Unix, Mac OS i innych
Darom82

Stały bywalec
Posty: 899
Rejestracja: 23 gru 2013, 21:00

Problem z przeglądarką Edge

Post24 paź 2017, 19:13

Przed aktualizacją Windows 10 Fall Creators Update ​​​przeglądarka Edge podczas wpisywania w pasek adresu stron www miała możliwość rozwijania tego paska w dół. Jak np. wpisałem początek nazwy strony np. "one" to już w dół rozwijał mi się pasek i tam miałem "onet.pl". Teraz po aktualizacji już tego niema. Czy można to jakoś przywrócić, żeby znowu to było ?
​I drugi problem jest taki, że przeglądarka Edge nie wyświetla filmów VOD tylko zamiast nich pokazuje informacje o tym, że przeglądarka Edge nie jest rozwijana. Screen: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników Czemu tak się dzieje ? Jak to naprawić ?
Co do pierwszego problemu to wczoraj robiłem aktualizację windows 10 do Fall Creators Update na drugim laptopie i trwało to od godziny 12:50 w południe, aż do 20:35. Bardzo długo ale zauważyłem, że po tej aktualizacji na drugim laptopie w przeglądarce Edge ta opcja, o której pisałem wcześniej działa: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników Pytanie zatem. Dlaczego na jednym laptopie to działa, a na innym nie ? Może ktoś to sprawdzić u siebie i dać mi znać o tym tutaj ? czy to działa czy nie ?

Awatar użytkownika
LupeR

Globalny Moderator
Posty: 2659
Rejestracja: 06 lis 2012, 01:48
Lokalizacja: K-g

Problem z przeglądarką Edge

Post25 paź 2017, 16:14

Darom82 pisze:Przed aktualizacją Windows 10 Fall Creators Update ​​​przeglądarka Edge podczas wpisywania w pasek adresu stron www miała możliwość rozwijania tego paska w dół. Jak np. wpisałem początek nazwy strony np. "one" to już w dół rozwijał mi się pasek i tam miałem "onet.pl". Teraz po aktualizacji już tego niema.

Może została usunięta historia albo masz inaczej ustawioną przeglądarkę niż na innym lapku.

Darom82 pisze:Pytanie zatem. Dlaczego na jednym laptopie to działa, a na innym nie ?

Złośliwość rzeczy martwych albo j/w.

Darom82 pisze:I drugi problem jest taki, że przeglądarka Edge nie wyświetla filmów VOD

Ale ty masz zawsze z tym problem :) Edge już nie wspiera starych rozwiązań i tu nie masz na co czekać jedynie VOD może się w końcu dopasuję bo jedzie na tych wtyczkach co nie polecają już instalować a Edge ich nie obsługuje.
Czarna lista zasilaczy + lista polecanych --> KLIK

Darom82

Stały bywalec
Posty: 899
Rejestracja: 23 gru 2013, 21:00

Problem z przeglądarką Edge

Post25 paź 2017, 18:51

To teraz pytanie zatem takie. Jak powinienem mieć ustawioną przeglądarkę Edge ? żeby te adresy mi się jednak rozwijały. Nawet nie wiem jakie ustawienie za to odpowiada ? możesz mi coś poradzić ?



  • Reklama

Wróć do „Systemy operacyjne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości