WIN 7 PARTYCJA SYSTEMOWA

Wszystko co dotyczy systemów operacyjnych Windows, Unix, Mac OS i innych
cordian87

Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 19 maja 2019, 11:39

WIN 7 PARTYCJA SYSTEMOWA

Post19 maja 2019, 11:47

NA PARTYCJI SYSTEMOWEJ I DYSKU TYMSAMYM(120 GB). PO INSTALACJI GIER (NA INNEJ PARTYCJI I PROGRAMOWO ZOSTAŁO MI 40 GB WOLNEGO MIEJSCA)
CZY KTOŚ JEST W STANIE MI WYSTŁUMACZYC DLACZEGO SYSTEM ZMIENIŁ WAGE I MAM TERAZ 70 GB WOLNEGO MIEJSCA? (NIE ODINSTALOWYWAŁEM NICZEGO). NIC TYLKO SIE CIESZYC, ALE CHCIAŁBYM WIEDZIEC DLACZEGO TAK JEST.

Awatar użytkownika
Gedo

Ekspert
Posty: 680
Rejestracja: 10 sie 2014, 10:34

WIN 7 PARTYCJA SYSTEMOWA

Post20 maja 2019, 05:52

Zdania z dużych liter traktowane są jako krzyk. A przecież w Twoim zapytaniu nie trzeba histerycznej nuty.
Co do problemu:
Prawdopodobnie jazda na tym polega, że podczas instalowania gier i oprogramowania, choćby na drugiej partycji, windows tworzy na systemowej partycji pliki tymczasowe temp i może być tego bardzo dużo. U mnie kiedyś po instalacji wszystkich visuali z strony MS przybyło mi dodatkowo 60GB na systemowej. To dotyczyło plików temp i zarezerwowanej przestrzeni dyskowej na systemowej partycji C windows 7.

Pewnie po czasie pliki tymczasowe zredukowały się i znikła przestrzeń dyskowa zarezerwowana na pobieranie, na instalacje i uruchomienie.
Dla mnie, to nic dziwnego. Ja bym jeszcze privazerem wyczyścił dokładnie system. Mój laptop acer win7 x64 bardzo lubi ulgę.
Świadomość nikła, a naiwność zwykła.



  • Reklama

Wróć do „Systemy operacyjne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości