Windows 7 blokuje mi dostęp do internetu niektórych programó

Wszystko co dotyczy systemów operacyjnych Windows, Unix, Mac OS i innych
soszmen

Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 06 sie 2012, 22:01

Windows 7 blokuje mi dostęp do internetu niektórych programó

Post06 sie 2012, 22:02

Witam mam pewien problem z zaporą Windows i programami Hamachi oraz uTorrent.
Otóż, kiedyś spokojnie działał mi uTorrent, to znaczy teraz także działa, ale przy sprawdzaniu portów jest napisane, że wychodzące porty są zablokowane i słabo wysyła (nie jestem dostępny na stronie torrenta). Ktoś może powiedzieć, że to wina routera - otóż nie, na laptopie wszystko elegancko działa. Mało tego, na laptopie sam do Liveboxa na UPnP dodają się regułki z portami uTorrent. Próbowałem wszystkiego - dodania wyjątków od nowa, reinstal uTorrent, dodania do wyjątków portów, wyłączenie zapory w msconfig i usługi i NIC! Dodam też, że na laptopie jest także Windows 7 tylko, że proffesional jeżeli ma to jakiekolwiek znaczenie. Po za tym, nie działa mi Hamachi, to znaczy przy próbie pingowania mnie wyskakuje komunikat, że za długie oczekiwanie czy coś, w każdym bądź razie nie da się spingować(na laptopku wszystko chula). Windows Defender mam wyłączony, jeżeli to ważne to miałem kiedyś Zone Alarm na kilka dni i miałem problemy z odinstalowaniem go, ale wydaje mi się, że mam go już do końca usuniętego.
Co mogę jeszcze zrobić, żeby to działało?


  • Reklama

Wróć do „Systemy operacyjne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości